A inceput votarea la concursul Iarna si Noi

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mailul tau a ajuns cu bine. Ai putina rabdare, asteptam sa primim toate adresele si dupa asta vom trimite premiile.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

Ma bucur ca au ajuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

last call: nu am primit datele celui care a castigat premiul 2.
In mod normal, premiul e pierdut si merge la urmatorul clasat. Daca mai raspunde pana maine dimineata e OK- deci asta e ultimul call.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

deci, prin urmare, premiul 2 merge la premiul 3, iar poza cu nr 4 in clasament primeste premiul pentru locul 2.
Astept pe PM datele personale ale detinatorului locului 4 actual (in max 7 zile) - pentru a=i trimite premiile.
Premiul 1 si 2 se vor trimite prin curier maine dimineata si va rog mult sa confirmati la topic cand le primiti si daca va plac premiile Sony ;)



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

Abia asteptam sa ne bucuram de premiu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

A ajuns camera video la noi!
Multumim din suflet pentru un asa frumos cadou!

Multumim inca o data celor care ne-au votat poza in concurs!

Este extraordinar de minunat!! nu-mi vine nici acum sa cred ca am primit cu adevarat un premiu!

Multumim Sony pentru camera video; este delicata, finuta si frumoasa, exact ceea ce ne-am dorit!

blog
proud
"Cand te imprietenesti cu momentul prezent, te simti acasa indiferent unde te afli.Daca nu te simti acasa in clipa Acum, indiferent unde esti, nu te vei simti bine nicaieri." (Eckhart Tolle - Linistea vorbeste)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

Multumim si noi pentru camera foto e foarte draguta si fff necesara pentru noi , mai ales ca avem prichindei.Acum vom suprinde momentele cu o mai mare claritate.Multumim si firmei SONY pentru minunatul cadou!

Mergi la inceput