Ultimul mophican..{14}

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

buflea, dar 'jocurile foamei' de ce nu ti-au placut? Eu ma tot invart pe site la Nemira de vreo 2 luni sa mi le comand si numai nu prind momentul potrivit (mega-reducerea de 50% am ratat-o ca nu aveam bani atunci de carti) , sa se alinieze stelele (adica banii in cont cu reducerea pe site cu convingerea mea ca sunt carti ce merita cumparate). Filmul nu l=am vazut (inca)

Nu este genul meu de literatura ... Nu mi-a placut nici macar ideea, prea multa violenta cu copii si prea ciudat totul, prea SF pentru gustul meu.
Mie nu mi-a placut nici Lord of the Rings

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Boo...eu la jocurile foamei m-as duce.sa le vad.de citit n-am cand




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Gata, am reusit sa descarc, l-am cautat cu google si l-am gasit si pe 4shared.
Sa vedeti acum ciufuleala la calculator in sufragerie ca in metrou nu am cum

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

apropo de ciufuleala recomand hysteria - desi e usurel, actorii joaca bestial si are niste f(r)aze misto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Hai sa vin si eu cu ceva . www.scribd.com/doc/30441807/Belle-de-Jour-Aventurile-Intime-Ale-Unei-Prostituate-de-Lux-Londoneze" target="_blank">Aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

asta e fumata de mult (si am dat si bani pe ea... , ma rog, pot zice ca pentru o cauza nobila, dat fiind ca se intretinea pe durata studiilor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Io mi-am amitit de ea acuma, ca fac ceva ordine in "vraful" (folderul) de carti de le-am descarcat de-a lungul vremii. Si daca tot s-a vorbit de ciufuleala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

buflea, dar 'jocurile foamei' de ce nu ti-au placut? Eu ma tot invart pe site la Nemira de vreo 2 luni sa mi le comand si numai nu prind momentul potrivit (mega-reducerea de 50% am ratat-o ca nu aveam bani atunci de carti) , sa se alinieze stelele (adica banii in cont cu reducerea pe site cu convingerea mea ca sunt carti ce merita cumparate). Filmul nu l=am vazut (inca)



Laura, pot sa ti le comand eu de pe Elefant, cu 43% reducere, sa le livreze la tine. Vb pe PM daca vrei.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Nu stiu de ce dar literatura declarat erotica imi sta in gat. Am incercat "Delta lui Venus', 'Tache de catifea', "Nopti orientale" si nimic. Pe de alta parte, mult mai sexoase mi se par '1001 de nopti' care citite cu ochi de adult dau la iveala o multime de sexosenii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Ioana, azi pe Nemira.ro e toata trilogia hardcover cu 45% reducere (75.73 lei toate 3 cartile). Dar inca meditez daca le iau sau nu ...



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput