Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (60)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

se vede ca a venit caldura si delfinasii sunt mai mult pe afara....Activitatea s-a mai redus pe aici....Eu chiar ma gandeam ca daca incepeam serviciul in august nu va puteam citi decat seara ca nu am acces de la servici la internet si nici nu as fi avut timp sa stau pe telefon....Dar acum mi-am prelungit concediul cu 2 ani asa ca nu imi fac probleme ca voi lipsi nici macar 1 zi

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

hello
gata trebile pe ziulica de azi..pe saptamana asta.

fiecare cu problema lui din cate vad..care se vor intoarce la serviciu- cu groaza...altele cu groaza ca nu au serviciu..deci, nicicum nu-i bine, dle.

azi au stat mult pe afara copiii. erau rupti de oboseala. daca Stefan s-a imbracat singur in pijama si s/a bagat in pat! (bine, inainte sa ii fi facut dus)

si eu sunt obosita, desi saptamana asta a fost destul de ok la serv., am respirat un pic.
tot ma chinui sa imi fac timp sa ma epilez si nu reusesc..ati mai pomenit asa ceva? nici sa ma duc la salon, nici acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

hello
gata trebile pe ziulica de azi..pe saptamana asta.

fiecare cu problema lui din cate vad..care se vor intoarce la serviciu- cu groaza...altele cu groaza ca nu au serviciu..deci, nicicum nu-i bine, dle.

azi au stat mult pe afara copiii. erau rupti de oboseala. daca Stefan s-a imbracat singur in pijama si s/a bagat in pat! (bine, inainte sa ii fi facut dus)

si eu sunt obosita, desi saptamana asta a fost destul de ok la serv., am respirat un pic.
tot ma chinui sa imi fac timp sa ma epilez si nu reusesc..ati mai pomenit asa ceva? nici sa ma duc la salon, nici acasa.

Paula cu 2 nazdravani, M si S




Cum te mai intelegi cu colegii? E mai bine?

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

aa..pai nu prea am timp sa ies din birou, sau cd imi termin treaba plec acasa si gata, deci nici nu prea ii cunosc pe restul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Cris, o tineti din raceala in raceala? Fa-te bine inainte sa o dai mai departe. Hai ca vine vara si scapam de raceli si muci
Iuliana, si eu sunt zi de zi pe aici pt urmatorii ani
Victo, ma bucur ca esti mai optimista. Eu ma gandesc cu groaza ca va trebui sa imi caut ceva de munca dupa ce termin concediile..

Ni s-a mai spus ca semanam dar frati nu suntem :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Cris, o tineti din raceala in raceala? Fa-te bine inainte sa o dai mai departe. Hai ca vine vara si scapam de raceli si muci
Iuliana, si eu sunt zi de zi pe aici pt urmatorii ani
Victo, ma bucur ca esti mai optimista. Eu ma gandesc cu groaza ca va trebui sa imi caut ceva de munca dupa ce termin concediile..

Ni s-a mai spus ca semanam dar frati nu suntem :))

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)


Poate ne vom intalni in vara la Constanta

Dar de ce va trebui sa iti cauti servici?....Nu mai este firma de unde ai intrat in CIC sau .....ce?

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Noi suntem la munte. Nu mi-a fost dor, ce bine era acasa in patul meu si nu cu grija altora. Am decis sa stam pe ture, eu in seara asta si Paul maine. Mie imi e somn deja si nu am chef de nimic
Defapt cred ca sunt asa cu sictir pt ca iar "ne omoara" bucatarul...nu stiu ce ne facem

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Ochidut, rochia marei e de la anne bebe iar a mea zara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Iuliana, am intrat in cic de la constanta, de la cabinet parlamentar. Isi termina nenea mandatul pana termin eu concediile

Oana, va intrati voi in ritm pana la urma.. Tot n-ati gasit un bucatar de baza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

apar si eu ca de obicei, aproape de miezul noptii si odata la saptamana

va citesc zilnic dar nu stiu ce sa va scriu.nu vreau nici sa scriu pomelnice degeaba dar nici doar sa va salut si atat

Alice am savurat fiecare poza sunteti f f frumosi toti si chiar semanati tare!

Tina, Cris2010 sa dea DD sa apara II cat mai repede posibil

Paula felicitari pentru casa

Crispro iar raceli?? alte nopti nedormite....offf...nu stiu zau cum de mai rezisti .

Baby sa stii ca si Andruca mea cea cumintica, in primele luni abia se mai facea simtita iar acum ... adica de cand sa nascut , recupereaza

eu nu mai am timp deloc sa ma relaxez cu laptpul pe brate, ba sunt la sala, ba afara , ba fac mancare sau curatenie ori nu ma lasa Andra ca vrea lala...
abia astept sa venim in tara m-am uitat deja pt bilete de avion si cel mai probabil pe data de 8 ne luam iar zborul de aici si ne vom petrece 2 luni unde imi e mie cel mai drag , ACASA!!!

acum plec la nani ca mi se inchid ochii, de cand fac sport nu mai rezist mult treaza, sa nu mai zic ca si Andra si-a schimbat ora de trezire , 6:30-7:00 ...

nbuna delfinariu!

Mergi la inceput