FIV Dr. Laura Dracea -16

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Felicitari Mrg , sa-ti traiasca pruncul !


18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Laura cum esti am tot zis k et sun dar nu apuc cu bebe care acum avem si colici te pop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Multumesc sunt bine Ligia , am ajuns la 19 sapt si astept sa ne facem mai mari , cand ai timp sa ma suni ... .

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISA1980 spune:

Mrg,,,felicitari mamico!!Sanatate multa tie si tizului meu :),,recuperare rapida si te asteptam cu vesti ...
Ligia,,cum e acasa cu minunea pe langa voi?
Laura,,ai vazut ce repede trecu timpul,,deja esti la jumatatea sarcinii.,,o sa zboare si cea de-a 2 jumatate.
Niko,,,nu ne mai saluta deloc:(.

Va pup pe toate si pe juniorii vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikoniko spune:

Bine v-am regasit, Doamnelor.
Felicitari proaspetelor mamici, sa va traiasca puiutii si sa va lumineze viata!
Crisa, cand nasti? Cum te simti? Unde nasti?
Laura, timem pumnii pt o sarcina usoara pana la capat
Eu nu am mai reusit sa va "salut" pt ca am traversat o perioada mizerabila si tensionata: tatal meu a fost in spital vreo doua saptamani la inceputul anului, Alex de doua luni ma tine in tensiune cu pneumonie, apoi laringita si cea mai recenta : mononucleoza.
Iar eu nici mai mult nici mai putin am fost fericita castigatoare a unei infectii urinare cu proteus mirabillis, pt care iau si acum amoksiklav.
Asa ca nu prea am avut timp sa va vizitez.
Pupici

Niko, mami de Alex(1995) si 30+ cu
MTHFR C677 Homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Multumesc pt urari!
Abia acum mi am fc putin curaj sa intru deoarece traversez o perioada cumplita din viata mea....neadaptarea la schimbare...
Cred ca am depresie post natala...plang,nu simt ca iubesc pe bebe,ci doar pe sot,parca l simt ca pe un intrus in frumoasa si linistita noastra viata....simt ca ma dau cu capul de pereti ,imi vn sa ies din casa cu orele si sa l las cu cine o vrea sa stea cu el...abia mananc,,,,,etc..lista poate continua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikoniko spune:

Mrg,offff....
Gandeste-te cat te-ai chinuit sa ai puiul tau in brate, traversezi o depresie post natala, si poate ar fi bine pentru tine si familia ta sa apelezi la ajutor de specialitate
Mamico, totul se schimba in viata noastra odata cu aparitia copiiilor.
te asteptam cu vesti despre tine si puiul tau

Niko, mami de Alex(1995) si 31+ cu
MTHFR C677 Homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISA1980 spune:

NIKOO, ma bucur ca mai dai un semn de viata,,se pare ca pe masura ce apar micile comori se rareste gasca,,,e normal :),,mai e putin si se apropie momentul mult asteptat,,suntem in sapt 35,,incepem sa ne pregatim, o oarecare neliniste se instaleaza si in sufletul meu, ganduri pozitive-negative incep sa ma domine, voi face fata?ma voi descurca?o mini depresie prenatala se instaleaza si la mine dar ma lupt ca nu cad prada ...

MRG,,,schimbarea care a aparut in viata voastra tb sa va umple sufletul de bucurie,,,cu putin ajutor din partea familiei si mai mult din partea ta vei reusi sa depasesti afurisita asta de depresie,,,asa cum spune si Niko, gandeste-te cat v-a luat sa ajungeti aici ..

Ligia,,,voi ce mai faceti?cum va descurcati cu colicii?

Laura,,,sunteti bine tu si bebe?

Am mai ramas eu, niko, laura,,,si se va dizolva gasca..

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISA1980 spune:

Trecu luna si nimeni nu mai zice nimic,,,Niko,Laura sunteti bine?
Mrg, Ligia sunt prinse cu bebicii si nu ne mai dezvaluie si noua nimic,,,
Astept vesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Crisa , eu sunt bine ... am ajuns la 24 sapt , parca incepe timpul sa treaca mai repede de acum , il asteptam cu drag pe bebe .
Tu ce mai faci ?

23+ Andrei

Mergi la inceput