Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Laura? nimic? nu e nimeni care sa ma poata ajuta cu adresele? ca am pachetele gata de vreo 3 saptamani, totusi.
marti plec in concediu o saptamana si as fi vrut sa trimit luni pachetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Buna ziua,

Am scris mesajul de mai jos la subsectiunea gresita.
Sper ca aici e bine.
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Fetele, unde postez si eu un link pentru o campanie umanitara? Firma Miele de electrocasnice care se lauda ca aparaturile lor exagerat de scumpe chiar curata in profunzime, spre ex masinile de spalat lasa tesatura moale etc, etc, antialergenice etc...organizeaza impreuna cu Crucea Rosie o campanie umanitara: Cine are hainute de copii de donat sa le duca la show-room-ul companiei (Bucuresti- Otopeni) Firma Miele se ocupa de spalarea si pregatirea hainutelor si le vor da celor de la Crucea Rosie pentru a fi distribuite copilasilor nevoiasi.

Uite si link-ul:

http://www.casamea.ro/lifestyle/noutati/electro/miele-da-startul-campaniei-de-colectare-a-doua-tone-de-haine-pentru-copiii-nevoiasi-in-parteneriat-cu-crucea-rosie-romana-8542/main_pic-1#slider_poze

Nu am stiut exact unde sa postez. Scuzati-ma daca am nimerit prost cu mesajul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

alexandra ai rezolvat cu adresele? daca nu scuza-ne si mai spune inca odata ce adrese iti trebuie!
pe perioada asta se intra mai rar si mai apar si diverse probleme din pacate!
va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Dani, am rezolvat, multumesc, trebuie doar sa le pun la posta, zilele astea, sper sa reusesc sa ma mobilizez si sa ajung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batmanita spune:

buna ziua. numele meu este ana-maria ,am o colega la munca ,fata ei are 19 ani si este gravida ,v-a naste in septembrie o fetita.nu au absolut nimic pt bebe si nici o situatie materiala buna asa ca orice lucru este binevenit .
va doresc o duminica placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

buna fetelor!

am de dat hainute de vara pentru un baietel de 18-24luni si pt 3-4 ani cateva, plus ceva hanorace,blugi de toamna doreste cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Hellooooooooooooo, honeyyyyyy i m homeeeeeeeeeeeeeeee! Am terminat cu examenele toate, am terminat cu spectacolele ( am pauza de repetitii pana in septembrie), am net bun de vreo saptamana( am intrat pe net aproape numai de pe telefon in ultimile 2 luni si stiti ce conexiune "super" e pe telefon),mi-a murit moshul de comp si a durat pana l-am schimbat si in afara de faptul ca pic lata de cele mai multe ori seara dupa ce hranesc dinozaurii familiei(a se lua in considerare si kupii+ sot) am mai mult timp. Acum sunt la munci si ajung acasa pe la 8 pm ora Ro asa ca daca aveti ceva sa-mki spune-ti, oua de aruncat ca am tras chiulul, rosii de salata, le astept. Pup tot grupul cu shefa Daniela in frunte si revin pe seara.
Pi Es: Vin in Ro in august si am ceva hainute, nu multe ca nu stiu cum sa le strecor printre bagaje, pentru o fetita de 1-2 ani. Le-am primit la gradinita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai daca tot ajungi in Romania iti dau o cafea?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Buna dimineata,
Azi pun la posta pachete pentru
Neli - cateva jucarioare pentru fete, nu am mai pus hainute, pentru ca erau doar pentru toamna si nu mai aveam cutie suficient de mare, le voi pune la urmatorul pachet; cred, nu mai tin minte exact, dar parca am pus si doua bluzite pentru Iarina.

ducky - 4 rochite (parca) si o pereche de pantofiori de joaca

giuliaelena - 1 rochita si cateva alte hainute de joaca si o pereche de pantofiori de joaca.

(cand spun ca hainutele sunt de joaca nu inseamna ca-s rupte sau deteriorate, ci doar ca nu mai sunt in stare foarte buna, ca noua. Pantofiorii sunt intr-adevar mai purtati si nu se preteaza pentru evenimente mai speciale,ci doar de iesit la joaca)

Pana vineri ar trebui sa ajunga pachetele la voi, imi pare rau ca nu m-am putut mobiliza mai repede, ca pachetele le am gata de o suta de ani.

Pup fetele!

Mergi la inceput