Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

olishka iti multumesc din suflet la sat am plecat doar pentru week end, la sapat:D:) doar ce am primit hainutele:) sunt frumoase toate foarte multe nici nu stiu cum sa ti multumesc ,nici nu ma asteptam sa le pui prin curier........... te pup si ti multumesc inca odata:)

Daniela mami superfericita a 2 baietei frumosi: Eduard(31-01-2003) si David(26-08-2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui greierash81

olishka iti multumesc din suflet la sat am plecat doar pentru week end, la sapat:D:) doar ce am primit hainutele:) sunt frumoase toate foarte multe nici nu stiu cum sa ti multumesc ,nici nu ma asteptam sa le pui prin curier........... te pup si ti multumesc inca odata:)

Daniela mami superfericita a 2 baietei frumosi: Eduard(31-01-2003) si David(26-08-2010)


Sa le purtati sanatosi. Sper ca ii vin toate. Incaltamintea este ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Da mami ii vin hainutele cateva sunt maricele dar pe la toamna ii vor veni perfect:) incaltamintea la fel:)sandalutele si adidasii cei stil gheata ii vin de minune si adidasii:) eu sunt foarte incantata de cele pentru interior:D nu ma mai chinui cu sosetele groase;)) pupici fug sa le fac loc in dulap:)

Daniela mami superfericita a 2 baietei frumosi: Eduard(31-01-2003) si David(26-08-2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

adriana mia spus astazi ca a primit un pachet de la cineva din arad dar anul trecut {uitase sami spuna} Mia spus ca nu cria numele msi ma rugat sai multumesc Sper sa vada mesajul meu A spus ca a primit o geaca si nca doua sau trei lucrusoare nu mai timn minte ce mia zis. a si inca ceva mamajiuliei ai mai aflat de ce nu a ajuns pachetelul care mi lai trimis inainte de craciun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sa nu-mi zici ca nu a ajuns nici acum ??????????????????????
De la posta m-au asigurat atunci ca era totul in regula :((((( incredibil, niciodata n-am patit asa ceva :(((((

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Neatza fetelor, imi pare rau ca nu am mai avut timp sa intru pe site, David a facut intre timp deja 6 luni si e energie pura nu am timp uneori nici sa mananc, azi profit ca si-a luat sotul meu liber si sta cu el. Am o bucurie asa de mare in suflet, am strans c-am jumatate din hainutele lui David, ceva jucarioare, suzete noi si ce nu ne mai trebuia si am promis ca le dau unei mamici de la noi de la tara din jud vaslui si am ajuns abia acum in martie acolo, am ajuns sambata dupa amiaza si in urmatoarea noapte ea a nascut, ma bucur asa de mult ca am ajuns la timp si ca ma reusit sa o ajut norocul ei ca toate erau spalate calcate puse pe etape numai cat si-a luat un tenculet de la nou nascuti si a plecat la spital...
Acum am si eu de donat ceva hainute pt bebelusi pana in 6 luni, multe nu prea mai am ca am mai dat din ele, ba la o cersetoare de la supermarket ba la alta vecina de aici si mi-au mai ramas cateva ratacite in dulap si o cutie de NAN 1 H.A., noi am avut nevoie de el ca David voma f mult lapticul dar si-a revenit si acum nu-l mai folosim si ne-a ramas o cutie daca cineva are nevoie de le cu adevarat va rog sa mi-l cereti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Fetelor, am o cutie cu lucrusoare de la mica mea si as dori sa le dau unei fetite de 2 anisori. Va rog sa ma indrumati spre cineva. Multumesc
N-are nimeni un halat de baie pentru baiat de 10-12 ani (cat e al meu junior de mare...) ca din mai va trebui sa-l dau pe Glad la bazin din cauza insuficientei pulmonare si nu gasesc nicaieri? Si pe bazar puteti sa-l puneti la vanzare, doar sa pot sa-i iau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am de dat o geaca de iarna, fetite, lunguta, marimea 104. E in stare buna, se vede ca a fost purtata, unul din fermoarele de la buzunare nu se inchide, in rest, tine de cald. Are si gluga.

De asemenea, am de dat niste lucrusoare de iarna, fetita, marimea 92-98. O gecuta, nite ghetute...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Lucrusoarele de la mine si-au gasit stapana.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Am de dat o geaca de iarna, fetite, lunguta, marimea 104. E in stare buna, se vede ca a fost purtata, unul din fermoarele de la buzunare nu se inchide, in rest, tine de cald. Are si gluga.

De asemenea, am de dat niste lucrusoare de iarna, fetita, marimea 92-98. O gecuta, nite ghetute...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...









Buna Selene,
Lucrusoarele tale ar fi potrivite fetitelor mele la iarna,Anastasia are acum 102cm,iar pentru Iarina cred ca ar fi bune,va avea atunci aproximativ talia mentionata de tine,apropiindu-se de 2 ani,lucrurile de iarna ramase de la Anastasia s-au deteriorat destul de tare si nu prea i-a ramas mare lucru pt sora-sa,asa ca ,daca nu sunt alte urgente,ramanem noi.
Are cineva hainute de vara-toamna,mai ales vara,ca e mai aproape, pentru talia 102-104 cm/18 kg,va rog?Sunt dimensiunile Anastasiei.Va multumim mult.O zi buna tuturor,va pupam!

Mergi la inceput