Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Citat:
citat din mesajul lui giuliaelena

Am masurat-o! Mi se parea mie ca a mai crescut putin.Are 103cm.La kg e bine ,are 16kg.

Neli,sa dea Domnul sa-ti treaca manutele!Giulia nu a fost decat fulg de nea si lalea la serbari.Pe cand iti trebuie ?Poate improvizez ceva pentru Iarina.

irina , mami de Vlad-Andrei (07-09-2003) si de Giulia-Elena(20-12-2007)


ok, ma uit in seara asta, sper sa gasesc ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

giuliaelena, am gasit doua sarafane de blugi. in we ti le trimit. Vreau si eu adresa.( o aveam dar am sters toate datele din calculator)

As avea nevoie si de adresa lui Neli. Am de o luna un pachet prregatit pentru fete, dar credeam ca i l-am trimis si am dat de el aseara, pe frigider:(

Ma ajuta careva cu adresele, sau mi le pot da fetele direct, avand in vedere ca le-am mai trimis?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna dimineata fetele,
Am vazut postarea Alex_andrei mai devreme,multumim foarte mult,daca fetele imi dau accept sa-ti dau eu adresa mea,o voi face,in caz ca nu au ele timp sau nu mai au datele mele. Va pupam,fug la treaba ca am o tona,mi-e groaza cand ma gandesc ca voi face aproape totul doar cu mana stanga ,ca sa o protejez pe dreapta,si chiar si asa,protejand-o la maximum,tot doare si ustura in suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Salutare,
Revin cu ceva mici modificari la masuratorile fetelor,le-am actualizat,Iarina a slabit de cand a inceput gradi,nu mai mananca la fel ca inainte si are doar 14 kg,inaltimea e aceeasi,96cm,2 ani si o luna,iar Anastasia ,nu stiu cum a reusit,s-a ingrasat iar,ce-i drept,nu mult,dar eu sunt speriata ca de bombe de cand am avut-o grasana rau de tot pe la 18 luni,acum are 19,5 kg dezbracata ,inaltimea e aceeasi,107 cm,3 ani si 8 luni.Cam asta e tot,va pupam,o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui adda_lili

Buna ziua Ma scuzati ca indraznesc as indrazni sa va rog poate ma poate ajuta cineva cu ceva hainute mai subtirele pt primavara Stefan se plange ca sunt mici la maneci si nu mai vrea sal imbrac cu ele Baietelul meu are 5 ani in iulie Daca fetele sunt de acord pot sa scriu si marimile. Iar de tatal lui nu mai stiu nimic de mai mult de jumatate de an El crede ca poate fi tata azi si maine nu iar poimane iar asta a fost asa pe scurt ca sa intelegeti .


ce masuri are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Citat:
citat din mesajul lui Neli_ra

Salutare,
Revin cu ceva mici modificari la masuratorile fetelor,le-am actualizat,Iarina a slabit de cand a inceput gradi,nu mai mananca la fel ca inainte si are doar 14 kg,inaltimea e aceeasi,96cm,2 ani si o luna,iar Anastasia ,nu stiu cum a reusit,s-a ingrasat iar,ce-i drept,nu mult,dar eu sunt speriata ca de bombe de cand am avut-o grasana rau de tot pe la 18 luni,acum are 19,5 kg dezbracata ,inaltimea e aceeasi,107 cm,3 ani si 8 luni.Cam asta e tot,va pupam,o zi frumoasa!

Mami de fetite jucause Anastasia Marina(14 08 2009) si Iarina Ioana(16 03 2011) si ingeras Marian(David)- 08.09.2006-08.09.2006


Neli, eu iti pot trimite 2 rochite pentru fete. Una este chiar de printesa (este rosie si sper sa-i vina Anastasiei) iar a doua a purtat-o Erica la o nunta cand avea 3 ani asa ca s-ar puta sa ii vina Iarinei. O sa caut si ceva coronite, sa vad daca mai am.
Sa-mi spui daca adresa si numarul de telefon pe care mi le-ai dat in toamna au ramas valabile.
Singura problema este ca rochia rosie o vreau inapoi. O sa iti dau numarul la care sa suni si sa chemi curierul sa o ia de la tine de acasa si pui cu plata axpeditiei la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

Buna Marimile nu le stiu exact eu il masor si va scriu masurile. Flaneluta in lungime are 42 cm si manecuta de la cusatura umarului 34cm i,pantalonasii 54 cm ,piciorusele intre 16 si 17 la papucei marimile nu se potrivesc. Multumesc tare mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Buna dimineata,
Neli,am adus doua rochite de la tara si ti le trimit pentru Iarina.Daca nu le poti folosi la serbare o imbraci cand se face cald ca sunt foarte dragute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna am o rugaminte daca o poate ajuta cineva pe Dana mama lui Rares cu imbracaminte si incaltaminte pt Raluca si Rares sta ff prost cu imbracamintea si incaltamintea la ei .
Raluca are 1 an si 10 luni iar Rares are 4ani jumate .
Poate aveti de la copii imbracaminte si doriti sa o donati acestor copii mimumat .
Si dana sta rau cu imbracamintea insa copii sunt prioritari .
Multumim frumos .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Citat:
citat din mesajul lui Neli_ra

Salutare,
Revin cu ceva mici modificari la masuratorile fetelor,le-am actualizat,Iarina a slabit de cand a inceput gradi,nu mai mananca la fel ca inainte si are doar 14 kg,inaltimea e aceeasi,96cm,2 ani si o luna,iar Anastasia ,nu stiu cum a reusit,s-a ingrasat iar,ce-i drept,nu mult,dar eu sunt speriata ca de bombe de cand am avut-o grasana rau de tot pe la 18 luni,acum are 19,5 kg dezbracata ,inaltimea e aceeasi,107 cm,3 ani si 8 luni.Cam asta e tot,va pupam,o zi frumoasa!




Neli, eu iti pot trimite 2 rochite pentru fete. Una este chiar de printesa (este rosie si sper sa-i vina Anastasiei) iar a doua a purtat-o Erica la o nunta cand avea 3 ani asa ca s-ar puta sa ii vina Iarinei. O sa caut si ceva coronite, sa vad daca mai am.
Sa-mi spui daca adresa si numarul de telefon pe care mi le-ai dat in toamna au ramas valabile.
Singura problema este ca rochia rosie o vreau inapoi. O sa iti dau numarul la care sa suni si sa chemi curierul sa o ia de la tine de acasa si pui cu plata axpeditiei la mine.



Lori,buna,multam tare de tot,esti o salvare pentru noi,din nou,o sa te rog sa ne trimiti doar rochia pentru Iarina,cealalta,cea rosie,nu vreau sa stau cu stres din partea Anastasiei ca o va deteriora si nu voi putea sa ti-o trimit inapoi intacta,si te rog sa nu refuzi rugamintea mea,Anastasia e o nazdravana si jumatate,face numai prostii,ma astept la orice din partea ei si nu vreau sa risc,la serbarea de Craciun,de exemplu,nici n-a imbracat bine rochia de craciunita si a tras foarte tare de ea,a rupt-o,a facut poza cu rochia rupta si prinsa cu ac de siguranta sa nu se vada ruptura,nici macar nu o rupsese pe cusatura,ci undeva pe mijloc,asa ca nu vreau sa faca la fel cumva si cu rochia Ericai.Adresa mea este aceeasi de data trecuta,nu s-a schimbat.Multumim enorm,va pupam!

Mergi la inceput