Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Iti multumesc din suflet Selene inca odata ai reusit sa mi aduci zambetul pe buze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Neli, Iarina e mai inalta de 98 cm? Cate kg are? Am ceva de la Daria...



Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Lucrusoare de vanzare...


In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.









Scuze Selene de intarziere,inca nu mi-am revenit cu sanatatea ,drept pentru care n-am mai putut nici sa intru pe aici.Iarina are acum 13-14 kg si cca.93-94cm.Multumim mult,va pupam,bye!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Dani,Laura,mai stiti ceva de SimonaBB? I-am dat pm cu datele mele de contact,dar n-am primit nicio confirmare de la ea,nu stiu nimic de ea,e in regula?Sper ca e bine,nu s-a intamplat nimic,am vazut ca de atunci nici n-a mai intrat aici deloc.Pup fetele.Aah,fetele,am rezolvat cu colistinul,multumesc,sunt inca pe tratament pana miecuri dimineata cel putin,in functie de evolutie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Neli sanatate multa!

nu stiu nimic de Simona...

zilele astea o sa pun coletul pentru baietelul de 5 ani...

greieras astept adresa ta pe mail la danicostea2004@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

danielac GATA AM TRIMIS.scz ca nu am mai intrat dar ne luptam cu o traheobronsita acuta atat eu cat si copii si suntem sub tratament injectabil,abia mai am putere sa merg la bucatarie,nu stiu ce boala e asta dar atat de rau nu ne a fost niciodata:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuscha2009 spune:

Dragi mamici,
Va cer din nou ajutorul.
Este vorba de o fata de 17 ani care a nascut astazi, mama ei o primeste acasa, dar nu au resurse materiale prea multe. Asa ca haideti sa-i spunem bun venit micutului facand o fapta buna. Cine are lucrusoare de bebe, biberoane etc si un patut care-l poate dona unui micut cu o mamica foarte tanara si fara experienta, astept sa ma contacteze. Am mai facut lucruri bune impreuna si am incredere in voi!
Daca vreti sa o vedeti pe diana si pe micut intrati pe adresa ei de face book are id Dida si Atat
La fel daca vreti mai multe detalii despre situatia ei si despre cum a ajuns ea sa aiba un copil la 17 ani contactati ma pe mine si am sa va spun.

pS cel mai urgent i ar trebui un patut sau un cos de copil, sambata va iesi din spital, anascut la Malaxa. Ce sa va zis mama ei nici macar nu a vizitat o, decat a stat cu ea in spital pana a nascut pentru ca era minora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui greierash81

danielac GATA AM TRIMIS.scz ca nu am mai intrat dar ne luptam cu o traheobronsita acuta atat eu cat si copii si suntem sub tratament injectabil,abia mai am putere sa merg la bucatarie,nu stiu ce boala e asta dar atat de rau nu ne a fost niciodata:(

Daniela mami superfericita a 2 baietei frumosi: Eduard si David


i-am trimis adresa ta lui Selene, te rugam sa anunti cand primesti coletul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Gata am primit coletul,va multumesc din tot sufletul ,mai ales tie Selene , Edi e foarte incantat de gecuta si de raiatii cu buzunare:) dar toate ii vin destul de bine ,mai face mami niste modificari la lungime la cativa pantaloni si gata :) Parca m am mai animat putin:) abia astept sa mergem vineri la control sa ne spuna ca suntem bine,si sa nu mai vad injectii in viata mea:D Va pop si va doresc multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui anuscha2009

Dragi mamici,
Va cer din nou ajutorul.
Este vorba de o fata de 17 ani care a nascut astazi, mama ei o primeste acasa, dar nu au resurse materiale prea multe. Asa ca haideti sa-i spunem bun venit micutului facand o fapta buna. Cine are lucrusoare de bebe, biberoane etc si un patut care-l poate dona unui micut cu o mamica foarte tanara si fara experienta, astept sa ma contacteze. Am mai facut lucruri bune impreuna si am incredere in voi!
Daca vreti sa o vedeti pe diana si pe micut intrati pe adresa ei de face book are id Dida si Atat
La fel daca vreti mai multe detalii despre situatia ei si despre cum a ajuns ea sa aiba un copil la 17 ani contactati ma pe mine si am sa va spun.

pS cel mai urgent i ar trebui un patut sau un cos de copil, sambata va iesi din spital, anascut la Malaxa. Ce sa va zis mama ei nici macar nu a vizitat o, decat a stat cu ea in spital pana a nascut pentru ca era minora.

ANNA


te putem sau o putem ajuta daca ne dai toate datele...asa cum ai promis, pe mail si voi pastra consifentialitatea...

legat de contul de FB, eu am incercat si singura cu ID-ul asta e o fata care are o poza sarutandu-se cu iubitul si alte cateva poze care fara nici un bebe...
poti sa imi dai direct link-ul ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

A si era sa uit Selene ai un pupic de la David pentru surpriza din colet pentru el .S a repezit imediat la el;))

Mergi la inceput