Gravidutze si mamici din TIMISOARA

Gravidutze si mamici din TIMISOARA | Autor: lunav

Link direct la acest mesaj

Buna, fetelor,

Am vazut ca exista deja comunitati ale mamicilor si viitoarelor mamici din Iasi, Baia Mare etc, si m-am gandit "de ce nu si din Timisoara".

Daca nu sunt singura timisoreanca de pe aici, haideti sa ne adunam sa schimbam o vorba, o informatie, un sfat si, de ce nu, sa ne si intalnim.

Eu sunt gravida in 6 luni si voi naste la Bega cu dr. Hrubaru. :)

Va pup si astept sa ne adunam. :)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

luna, exista deja un topic similar, dar nu s-a mai scris demult la el, plus ca vad ca s-a si inchis:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=155543&SearchTerms=Gravidute,si,mamici

rog moderatorii sa imi trimita pe MP parola de la gravitimis si sa redeschida putin capitolul 45 (linkul este mai sus), ca sa pot copia prima pagina, intr-un capitol nou. multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Da, din pacate mamicile nu prea mai au timp sa intre. Cand esti graviduta iti mai da mana, dar cand ai un kinder care te solicita non-stop.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

gratiana, nu reusim sa recuperam parola de la userul comun ca sa putem reactiva topicurile de demult. ai cumva parola? sau stii pe cineva care ar putea avea-o? daca o ai, te rog, da-mi un MP. multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm

gratiana, nu reusim sa recuperam parola de la userul comun ca sa putem reactiva topicurile de demult. ai cumva parola? sau stii pe cineva care ar putea avea-o? daca o ai, te rog, da-mi un MP. multumesc!


Salutare fetele,

Eu aveam parola dar stiu ca aveam pb cu ea...daca vreti va trimit lista de mamici pe email (dati-mi o adresa pe PM).

Din pacate eu intru rar pe DC :(...Abia am gasit subiectul asta :(...

Va pup si va doresc o sarcina usoara!

Mergi la inceput