Oradea (cap. 60) - on line

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Astazi tinem pumnii pentru tine, Eva.
Toate gandurile bune spre tine.

O melodie de relaxare pentru toti:



Sa aveti un weekend prelungit cat mai frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mult succes Sileriki si asteptam vestile bune , Doamne ajuta !

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Cum ne organizam de 1 iunie? Ne adunam la o inghetata, undeva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Oradence, va deranjez cu 2 intrebari:
- imi puteti recomanda un hotel aproape de universitate? Eu am gasit pe google maps hotelul Impero. E ok?
- de la gara la universitate vreau sa ajung cu un taxi. imi dati va rog un nr de taxi?
- si inca ceva: e pt prima data cand merg in oradea. Ce ar fi de vizitat in cateva ore, pe care le am la dispozitie?

Merci mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

@Copiloi, ti-am raspuns pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

A sosit si vara in adevaratul sens al cuvantului.
Poate se-ndura careva sa schimbe titlul topicului.

Eu am o plictiseala in mine, ceva de groaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

buna
am pus 2 anunturi la bazar, poate va intereseaza:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=43392

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=43391&n=sandale-baieti-nr-31-de-la-MELANIA

la fiu-mio ii sunt mici si nu o apucat sa le poarte.
livrare personala in oradea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Spre incantarea ochilor: Hibiscus "Joanne Boulin"

Doi boboci pe aceeasi ramura, deschisi la interval de o zi. Cel din stanga e de ieri, iar cel din dreapta, semideschis, si-a pastrat nuantele de galben pe margini. Cand se va deschide complet, va arata ca si celalalt. Floarea are un diametru de 14.5 cm.
Una e in poza, dar in realitate va spun eu, e de-a dreptul fantastic. Cum sa nu te bucuri cand vezi asa ceva? Sunt florile cu numarul 3 si 4 de cand il am.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Va invit sa vedeti lebada si cei 5 pui de pe Crisul Repede.
23.07.2012:



Aseara iesise doar ea la locul de prins pestisori, masculul le astepta in zona stufarisului unde isi au cuibul. (la o distanta de cel putin 500 metri)

Daca mai vreti, mai am un filmulet dupa ce s-au reintalnit.
S-au apropiat din nou de mal unde au avut o cina bogata in bucati de paine de la admiratori. Aproximez cel putin 3 paini facute bucati si aruncate catre lebede. Nu-i de mirare ca dupa ce si-au umplut gusita au abandonat bucatile si au plecat spre mijlocului crisului unde si-au curatat penele, in ritualul binecunoscut.

Dar ce poate fi mai relaxant decat sa stai se le privesti, sa le faci poze si te bucuri ca vezi ceva deosebit in fata ochilor?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Fetelor,

Copiii mei impreuna cu bunicii pleaca azi la Baile Felix. Nici ei si nici bunicii nu au fost niciodata acolo. Sunt convinsa ca o sa se exploreze ei zona, eram doar curioasa ce activitati pentru 7.5 si 6.5 ani exista la Baile alea .... in afara de balaceala prin bazine.
Ma gandeam sa le fac o lista cu ce sa nu rateze ...

Mergi la inceput