Bazar Umanitar * ( 71 )

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Dodo-pui, eu am facut precizarea ca am pus banutii in cont pentru maieul verde...http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=40822. 8 lei.nu am avut timp sa fotocopiez chitanta.ti-au intrat banutii?




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Ma bucur ca ti-a placut...ceasul al doilea e bonus ca am observat ca l-au si zgariat putin cand am primit plicul inapoi...sorry !!!
Bucatelele colorate se pot "transforma" intr-o gentuta de fetite. :)
Weekend placut, fetelor !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Dodo-pui, eu am facut precizarea ca am pus banutii in cont pentru maieul verde...http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=40822. 8 lei.nu am avut timp sa fotocopiez chitanta.ti-au intrat banutii?

Scuze,nu am vazut cand ai scris,iar in aceasta perioada am avut programul f aglomerat...Acum am verificat sunt intrati banutii ;anunt si eu cum ajung la posta dar probabil dupa 3 mai caci pe 2 am comisia de evaluare complexa cu Bogdan.

Va rog da-ti pm sau mail cand vedeti ca nu bifez ...caci un pot intra mereu...dar mail-ri primesc
Multumesc de intelegere!



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Dodo-pui, eu am facut precizarea ca am pus banutii in cont pentru maieul verde...http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=40822. 8 lei.nu am avut timp sa fotocopiez chitanta.ti-au intrat banutii?

Scuze,nu am vazut cand ai scris,iar in aceasta perioada am avut programul f aglomerat...Acum am verificat sunt intrati banutii ;anunt si eu cum ajung la posta dar probabil dupa 3 mai caci pe 2 am comisia de evaluare complexa cu Bogdan.

Va rog da-ti pm sau mail cand vedeti ca nu bifez ...caci un pot intra mereu...dar mail-ri primesc
Multumesc de intelegere!



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!





nu-i nimic.succes cu comisia, Dodo!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ducky

Ma bucur ca ti-a placut...ceasul al doilea e bonus ca am observat ca l-au si zgariat putin cand am primit plicul inapoi...sorry !!!
Bucatelele colorate se pot "transforma" intr-o gentuta de fetite. :)
Weekend placut, fetelor !!

Diana Maria,mami de GLAD (11.07.2005) si de ELENA (22.12.2008)

Al meu blog






mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

FETELOR, am nevoie URGENT adresa lui madyrizi, tb sa o aiba cineva. Va rog sa mi-o dea cineva in dimineata asta, ca ajung azi la posta cred cu un alt pachet si tb sa-i pun si ei ceva!!!

MULTUMESC





Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eseea

FETELOR, am nevoie URGENT adresa lui madyrizi, tb sa o aiba cineva. Va rog sa mi-o dea cineva in dimineata asta, ca ajung azi la posta cred cu un alt pachet si tb sa-i pun si ei ceva!!!

MULTUMESC


Eseea ,iti trimit eu adresa pe PM,dar nu cred ca e deschis la posta azi.





Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diannaalex

Azi am trimis colete catre Ana25 si Getik . Imi cer scuze de intarziere.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream


Daca va place un vot va rugam nnd1si nnd2. Multumim


Multumesc frumos ! Cerceii sunt superbi !!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Ma bucur ca iti plac sa ii porti sanatoasa.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream


Daca va place un vot va rugam nnd1si nnd2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

am primit coletul de la dodopui, multumesc!foarte frumoasa bluzita!

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Lumina sfanta pentru copii

Mergi la inceput