Bazar Umanitar * ( 71 )

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia81

dodo pui, ti-am trimis mail.in contul meu la bazar in continuare apare ca produs neachitat, desi am confirmat plata


am raspuns la mail-ri...am confirmat si plata....o sa trimit coletul cum am vorbit



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:



giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Buna fetelor. Aveti careva de pus la bazar cartile din colectia Disney Clasic?

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
www.lowcostroutes.com/ro" target="_blank">zboruri ieftine

Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna
azi boi pune colet ptr.
ducky
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Giulia81:
Claudia a nascut azi un baietel si nu poate sa-ti raspunda momentan. Dar daca nu apare coletul in 2-3 zile sa-mi spui si o s-o sun.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

suuuper! Claudia, felicitari!!! Bun venit flacaului! Sa fie sanatos si sa aiba o viata fericita si plina de noroc!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Claudia Felicitari sa fiti sanatosi si sa te bucuri de puiul tau!!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream


Daca va place un vot va rugam nnd1si nnd2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Andata, am primit azi fustita tutu, e superba. Adelinei ii place ff mult, nu vrea sa o mai dea jos.
Uite aici dovada!
Multumim!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro

Buna!

Giulia81:
Claudia a nascut azi un baietel si nu poate sa-ti raspunda momentan. Dar daca nu apare coletul in 2-3 zile sa-mi spui si o s-o sun.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


felicitari claudiei
cred ca acel colet s-a pierdut pe undeva pe drum, conform emailului de la claudia a fost pus la posta in data de 19 martie, insa la mine nu a ajuns...cei de la posta nu stiu nimic...poate va aparea intr-un final, nu stiu ce sa spun...nu o deranja pentru asta, te rog...
multumesc

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Claudia, felicitari, recuperare rapida si bebe sanatos!

Alina, e minunata printesa ta si iti multumesc din suflet ca ai comandat fustita. Sa o poarte sanatoasa si vesela micuta ta.

Mergi la inceput