Bine v-am gasit!

Bine v-am gasit! | Autor: Piscotzel

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor! Ma numesc Alina, am aflat ca sunt mamica unei minuni de 6 saptamani. Am aflat de acest site si m-am bucurat ca pot sa ma alatur mamicilor si nu numai din intreaga tara. Sper sa gasesc cat mai multe informatii aici si sa-mi fac cat mai multe cunostinte!...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna piszcotel vad ca ai deschis subiect nou si esti graviduta , eu iti urez bafta si cauta pe forul la subiecte active capitolele unde discura gravidutele asa poti intra direct in discutii cu fete care se afla in aceasi situatie ca si tine . Bafta si sarcina usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Piscotzel

Buna tuturor! Ma numesc Alina, am aflat ca sunt mamica unei minuni de 6 saptamani. Am aflat de acest site si m-am bucurat ca pot sa ma alatur mamicilor si nu numai din intreaga tara. Sper sa gasesc cat mai multe informatii aici si sa-mi fac cat mai multe cunostinte!...


felicitari pt cele 6+ din burtica, cred ca te incadrezi la odiseea boboceilor de toamna, iti alaturez link-ul :
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=170945&nm=Bobocei-de-SeptOct-2012-5
sarcina usoara si la termen!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput