Mathias are nevoie de FAMILIA DC! Avem paypal!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ieri a virat in cont 50 ron ZV,multumim.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Avem poze in concurs dca1 si dca2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=12" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor vin la voi cu o mare nedumerire,nu stiu deloc ce sa fac.
Am vb cu Raluca,mama lui Mati si mi-a spus ca pleaca in America .Se decurca f greu cu toti trei si ca saptamana trecuta a avut cateva zile in care nu a avut ce sa le dea sa manance.Acasa au datori f mari pentru ca tatal copilului nu ii da nimic si ea nu se descurca doar cu salariu ei asa ca este amenintata daca nu plateste gazda o da afara.
Eu am banutii astia stransi si vroiam sa ii dau sa isi rezolve ce mai are pe aici dar nu ii dau inainte sa va intreb si pe voi.Va rog sa imi spuneti ce prere aveti pentru ca eu nu vreau sa fac o greseala.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Parerea mea este urmatoarea (o voi expune si public asa cum am facut-o fata de tine Anca in mod direct):

xx
atata timp cat acesti banutzi au fost stransi pt proteza lui Mathias mi s-ar parea firesc sa fie folositi in acest scop

xx
am retineri (poate gresesc si cine are alte dat4e la indemana poate veni sa ma contrazica) in ceea ce priveste implicarea mamei in problemele copiilor. Poate ca o implicare aici in aceasta campanie ar fi adus mai multi banuti cu care sa fi rezolvat deja problema.
Admit ca e posibil sa nu aiba la indemana un comp, sa nu aiba acces la net, totusi legatura cu tine Anca ar fi putut sa o tina mai mult decat acum ^...cand se afla intr-o situatie delicata ..asupra careia nu am indoieli ca exista / te rog sa lamuresti daca situatia sta altfel

xx
fac apel la cineva care poate lua legatura DIRECT, fizic cu mama copilului. Sa mearga efectiv sa vb cu ea si sa ne dea aici o parere de la fatza locului - considfer esential acest feedback direct

xx
Mathias nu are nicio vina ca adultii din jurul lui (indiferent ca acesta e chiar mama lui) intampina probleme existentiale...El ar putea avea aceasta proteza pentru care e deschisa campania de fata.
El ramane in Ro din cate inteleg, iar la mom la care strangem banutii de proteza copilul ar putea beneficia de ea (ar fi vreo constrangere in afara de strangerea banutilor necesari protezei?)

xx
Voi sublinia si faptul ca nu am tinut pasul in mod direct cu acest caz, asa vad eu cumva din afara, cu datele pe care le am la indemana asupra realitatii acestei familii


haideti sa vedem cum e situatia reala si va rog pe cele care ati avut legaturi mai apropiate cu acest caz sa veniti cu parerile voastre

tuturor





Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

clip party 1 iunie



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

ANCA e f trist ca sunt in sit asta, imi imaginez ca e ff greu sa cresti 3 copii dintr un salariu practic............
Referitor la banutii stransi, sa inteleg ca nu mai are mama acea diferenta care o avea pt proteza copilului?parca 2000 ron era?
Indiferent daca o mai are sau nu, si eu cred e corect ce spune Alina, sa lasam deoparte datoriile si problemele mamei,sa incercam sa fim impartiali pt ca acesti banuti s au strans pt manuta lui Mathias, pt o viata mai aproape de normalitate si sa continuam strangerea in continuare a banutilor, care vor insemna o suma mai mare daca nu mai are mama acea suma stransa...............eventual putem aloca pt copii bani de alimente provizoriu daca ei raman in tara in grija cuiva pana mama se stabilizeaza acolo..........sper sa nu gresim.......imi dau seama ca tu esti intr o mare dilema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

atata timp cat acesti bani au fost stransi pt un caz umanitar sa redistribuie la alt caz umanitar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Alina,Gabi aveti dreptate si nu o sa ii dau acum banutii .II tin pentru proteza si vedem noi cum facem dupa ce avem banutii satransi.
Adrisimo nu inteleg ce vrei sa spui

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput