Cu dragoste din Iasi (104)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

incearca sa mergi la Cluj, daca poti.
in Iasi nu stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

si eu cateva cunostinte care au necesitat un oncolog bun si din pacate in iasi nu au gasit si au fost nevoite sa mearga tot la cluj!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

si sanatate multa JoAnn cui are nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Buna dimineata si o cafeluta aromata va ofer....si sa aveti o saptamana frumoasa din toate punctele de vedere!
A venit primavara si chiar e cald. Ieri au fost copiii in vizita la muzee: la Kogalniceanu, la Petru Poni si la Muzeul Universitatii (aici e intrarea gratuita). Ei au fost incantati de holograme si de touchscreen...

A...si inca ceva, cand cumparati biscuiti cu crema de la Carrefou sa va uitati pe data expirarii; sotul meu a cumparat sapt trecuta nioste biscuiti expirati din 05.08.2011...si erau pe raft!

O saptamana frumoasa si sa va bucurati de primavara!

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG
A...si inca ceva, cand cumparati biscuiti cu crema de la Carrefou sa va uitati pe data expirarii; sotul meu a cumparat sapt trecuta nioste biscuiti expirati din 05.08.2011...si erau pe raft!


wow, sigur era data expirarii, nu a producerii?
si nu ati facut nici o sesizare, macar la magazin daca nu la OPC?



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Multumim pentru ideea cu muzeele, vom ajunge si noi in curand. Citisem ca s-au deschis, dar am uitat complet, la ce perioada agitata am avut.
Tocmai am incheiat adimiterea in clasa a V-a, cine a trecut prin asta stie ce inseamna, cine urmeaza sa treaca, sa se pregateasca psihic. Foarte stresant, dincolo de orice inchipuire. Eu, care am fost intotdeauna pro/concursuri, pro/competie si fair/play, incep sa am indoieli serioase privind necesitatea supunerii copilului unui asemenea stres.
Macar m-am linistit cu unul pentru urmatorii 5 ani, de acu ma apuc de cautat clasa pregatitoare...(emoticon-cu-cel-care-ranjeste)...

Numai bine si o primavara frumoasa,
Ioana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Buna ziua,

I-mi puteti recomanda pe cineva sau un magazin de mobila la comanda,care lucreaza f bine?
Am nevoie de cate ceva prin casa.
Acum multi ani am facut la magazinul Acasa de la Billa , dar am vazut ca nu mai este acolo si nu mai au celasi nr de tel.
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Paula, eu iti recomand pe un domn de la Kira Design (nu mai tin minte cum il cheama) 0743168115. Am lucat foarte bine cu el, si pretul mi s-a parut ok, mi-a placut ca a venit cu idei bune, eu vroiam ceva in bucatarie, el a spus ca nu se merita sa dau asa multi bani, mai bine schimbam cite ceva pentru a obtine acelasi lucru (vroiam loc pentru masina de spalat vase). Cred ca gasesti poze in album de la camera copiilor si de la bucatarie (camera a fost integral facuta de el, la bucatatie doar citeva modificari).

Ioana, felicitari! Si pana la urma unde ati intrat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Andrea: la colegiul ala frumos si vechi din Fundatie.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:


Raspandacul vigilent:
http://iasifun.ziaruldeiasi.ro/ateliere-de-creatie-pentru-copii/30590/


Gabi.

Mergi la inceput