Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Cu dragoste din Iasi (104)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 17

buli

Romania
8335 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buli un Mesaj Privat  Reply with Quote
incearca sa mergi la Cluj, daca poti.
in Iasi nu stiu.
Mergi la inceput

kmy_black

Romania, iasi
2248 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikmy_black Adauga semn de carte la raspuns Trimite kmy_black un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu cateva cunostinte care au necesitat un oncolog bun si din pacate in iasi nu au gasit si au fost nevoite sa mearga tot la cluj!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

buli

Romania
8335 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buli un Mesaj Privat  Reply with Quote
si sanatate multa JoAnn cui are nevoie
Mergi la inceput
GabrielaG
GabrielaG

Donator desprecopii.com
 Romania, iasiIASI
2655 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui GabrielaG Adauga semn de carte la raspuns Trimite GabrielaG un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna dimineata si o cafeluta aromata va ofer....si sa aveti o saptamana frumoasa din toate punctele de vedere!
A venit primavara si chiar e cald. Ieri au fost copiii in vizita la muzee: la Kogalniceanu, la Petru Poni si la Muzeul Universitatii (aici e intrarea gratuita). Ei au fost incantati de holograme si de touchscreen...

A...si inca ceva, cand cumparati biscuiti cu crema de la Carrefou sa va uitati pe data expirarii; sotul meu a cumparat sapt trecuta nioste biscuiti expirati din 05.08.2011...si erau pe raft!

O saptamana frumoasa si sa va bucurati de primavara!

Gabriela si baietii
Mergi la inceput

Ramonika

Romania
8888 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ramonika un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG
A...si inca ceva, cand cumparati biscuiti cu crema de la Carrefou sa va uitati pe data expirarii; sotul meu a cumparat sapt trecuta nioste biscuiti expirati din 05.08.2011...si erau pe raft!

wow, sigur era data expirarii, nu a producerii?
si nu ati facut nici o sesizare, macar la magazin daca nu la OPC?

Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz
Mergi la inceput
ioana
ioana

Romania, iasi
604 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ioana un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumim pentru ideea cu muzeele, vom ajunge si noi in curand. Citisem ca s-au deschis, dar am uitat complet, la ce perioada agitata am avut.
Tocmai am incheiat adimiterea in clasa a V-a, cine a trecut prin asta stie ce inseamna, cine urmeaza sa treaca, sa se pregateasca psihic. Foarte stresant, dincolo de orice inchipuire. Eu, care am fost intotdeauna pro/concursuri, pro/competie si fair/play, incep sa am indoieli serioase privind necesitatea supunerii copilului unui asemenea stres.
Macar m-am linistit cu unul pentru urmatorii 5 ani, de acu ma apuc de cautat clasa pregatitoare...(emoticon-cu-cel-care-ranjeste)...

Numai bine si o primavara frumoasa,
Ioana.
Mergi la inceput
alipiticot
alipiticot

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.com
 Romania, iasiIASI
772 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialipiticot Adauga semn de carte la raspuns Trimite alipiticot un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna ziua,

I-mi puteti recomanda pe cineva sau un magazin de mobila la comanda,care lucreaza f bine?
Am nevoie de cate ceva prin casa.
Acum multi ani am facut la magazinul Acasa de la Billa , dar am vazut ca nu mai este acolo si nu mai au celasi nr de tel.
O zi buna!

Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006)

poze noi
Mergi la inceput

amironeanu

Romania, iasiIASI
2068 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui amironeanu  Trimite mesaj yahoo luiamironeanu Adauga semn de carte la raspuns Trimite amironeanu un Mesaj Privat  Reply with Quote
Salut!

Paula, eu iti recomand pe un domn de la Kira Design (nu mai tin minte cum il cheama) 0743168115. Am lucat foarte bine cu el, si pretul mi s-a parut ok, mi-a placut ca a venit cu idei bune, eu vroiam ceva in bucatarie, el a spus ca nu se merita sa dau asa multi bani, mai bine schimbam cite ceva pentru a obtine acelasi lucru (vroiam loc pentru masina de spalat vase). Cred ca gasesti poze in album de la camera copiilor si de la bucatarie (camera a fost integral facuta de el, la bucatatie doar citeva modificari).

Ioana, felicitari! Si pana la urma unde ati intrat?

Pupici,
Andrea de Stefania (13.08.2004) si Matei (04.09.2007)
Poze mai vechi si mai noi
Mergi la inceput
ioana
ioana

Romania, iasi
604 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ioana un Mesaj Privat  Reply with Quote
Andrea: la colegiul ala frumos si vechi din Fundatie.

Ioana
Mergi la inceput
acvi
acvi

Romania, iasi
719 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite acvi un Mesaj Privat  Reply with Quote

Raspandacul vigilent:
http://iasifun.ziaruldeiasi.ro/ateliere-de-creatie-pentru-copii/30590/

Gabi.
Mergi la inceput
Pag. din 17 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com