Cu dragoste din Iasi (104)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna!

Am o rugaminte, daca puteti sa ma ajutati. As avea nevoie sa imi recomandati in Iasi un psiholog care sa discute cu o graviduta ce tocmai a pierdut sarcina gemelara la 21 de saptamani. E distrusa, e in soc, ar avea mare nevoie de consiliere si ajutor.

Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Io cu fii-mea sunt mai linistita, pare destul de ambitioasa, da parca poti sa stii... Oricum, pana ajunge ea in clasa a IV-a, mai albesc inca o data cu admiterea de la sfarsitului clasei a VIII-a de la ficior . Asa ca nu cred ca o sa mai am nervi si pentru ea

Laura, nu cunosc nici un psiholog, imi pare rau ca nu te pot ajuta. Eu m-as uita pe site-ul spitalului Arcadia si apoi as cere relatii telefonic, la receptie. Am fost odata la Arcadia la o consultatie si mi-a placut, probabil ca la cabinetul psihologului cu atat mai mult trebuie sa te faca sa te simti bine.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=177766&nm=Eveniment-exclusiv-pentru-parintii-din-IASI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

buna,

daca stiti o doamna care doreste sa supravegheze un copil, va rog sa imi dati datele ei de contact.

este vorba de nepotul meu (5 ani si jumatate), care merge si la gradinita, iar din toamna la scoala.
locuieste in Pacurari.

cat mai sunt salariile bonelor?

multumesc si o saptamana minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelaaa spune:

Laura25: d-na psiholog Postolache-e de un optimism contagios:)))
0745759095

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui manuelaaa

Laura25: d-na psiholog Postolache-e de un optimism contagios:)))
0745759095


Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ary_v spune:

Laura, la Arcadia e Claudia Briscan, eu o recomand.

Herra, eu ii dau 600 lei pe 8 ore, dar suntem de cativa ani in formula asta, cred ca intre tp e posibil sa mai fi crescut preturile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

multumesc de raspuns, da, au mai crescut putin preturile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Eu am dat 500 ron pentru 5 ore pe zi. Se ocupa exclusiv de copil, nimic altceva: sa-i dea sa manance, plimbare pe afara, joaca in casa, citit povesti, desenat, colorat, ma rog, tot ce presupune stimularea unui copil. La ora 14, cand pleca bona, copilul dormea obosit si fericit. Pentru noi, aceasta a fost cea mai buna solutie.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ary_v spune:

Herra, ai gasit bona? Am o vecina care cauta.

Mergi la inceput