LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***407***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Salut!

Multa sanatate bolnaviorilor!

Am admirat minunatiile Ada si Izia Cat de frumoase sunt amandoua, si cat de diferite!

Gianina, nasoala patanie cu Pinochio asta! Micsunica glasana sa-l uite repede!

Ina, ti-am ramas datoare cu un raspuns: biznisul spre care m-am orientat eu nu e niciun secret, e vorba de aplicatii Ipad pentru prescolari.

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Off Gianina, pupacim micsunica sa-i treaca repede. Eu o inteleg perfect si eu am ramas cu ceva sechele din copilarie cu teatru de papusi, nici acum nu-mi plac si de aceea nici n-am dus copiii niciodata, numai ce a avut Sebi parte pe la gradinita. Nu-mi amintesc exact de la ce spectacol mi se trage, doar ca mi-a fost frica si ca vroiam la mama

Nici eu nu fac ceva deosebit de 8 martie, nu-mi plac petrecerile intre femei, cand eram acasa o petreceam cu mama si cu sora ei, care imi este tare draga.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Cu acelasi drag urez sanatate, multe realizari si o viata usoara ghioceilor ILINCA si GABRIEL

Voi, mamici, sa aveti multe bucurii din partea lor.



Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Spun "si pe aceasta cale":

LA MULTI ANI copii frumosi si veseli:

PISILINCA
GABRIEL
RARES

Sa fiti sanatosi, mereu tineri si nelinistiti si sa va bucurati de viata alaturi de familiile voastre!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way


Ne inscriem si noi la urarile de bine: sa fiti mereu cu zambetul pe buze, sanatosi si inconjurati de dragoste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Si acum, asa cum se cuvine: salutare!

Imi pare rau sa citesc despre ghiocei bolnaviori sau speriati: pupici Anei, Amaliei si Micsunicii sa treaca peste perioada asta urata cat mai repede!Pisik& Mr. Pisik,Mada, Ilinca, multa sanatate! (mai ales ca stiu cat de rau poate fi!)

Alexandra, si in cazul lui Andrei viroza aia urata a debutat cu febra si putin rosu in gat, in rest nimic; dar las' ca dupa aia au sosit si mucii si tusea.

Andrei continua sa tuseasca, nu des, dar suficient cat sa nu-l duc la gradinita si are si ceva muci; febra, in schimb, nu a mai facut.

Am admirat-o pe Ada cocheta si vesela la ziua ei si pe Izia in niste decoruri superbe (e un privilegiu sa poata copilari in asa locuri frumoase!)- Chato, si mie mi se pare ca seamana din ce in ce mai mult cu tine!

Bebestrumph, ma bucur ca Ariana a avut parte de o revenire asa de frumoasa la gradinita!

Gina, asteptam relatari si impresii de la ziua lui Calin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pisilinca, LA MULTI ANI! Sa fie toti buni. Si sanatosi. Si veseli!
Pisigri, tot binele din lume ti-l doresc.

Rares, Floric, LA MULTI ANI fericiti si voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Multa sanatate bolnaviorilor! Uff, ca nu mai trec virozele astea o data!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Super Ada!!!!
Imi place mult cum ii sta cu noua coafura. Mi-a placut mult ca STIE sa se bucure de cadouri si de prezenta copiilor. Super petrecere!

Pogonicea. E foarte frumoasa si are un colorit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ina, multumesc.

De cand te astept si ai aparut acum cand eu is pe picior de plecare de pe Linux.


Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Ieri am fost la Cluj cu Jambo. Mi-am adus aminte ce frumos este sa traiesti -nu sa existi!- intr-un oras mai maricel. Dar am constat si ca nu e tocmai confortabil din punct de vedere financiar. Cind locuiam in Cluj, nu eram constienta de nici unul din cele 2 aspecte.

I-am luat lui Ian o gramada de hainute; as fi cumparat tot raionul dintr-un magazin. Evident, Ian nu a fost incintat de ele!

Mi-am luat si mie "cadoul" de ziua mea. Jambo a propus, eu am acceptat fericita. La sfirsit, of course, am fost dezamagita ca nu o sa mai am surpriza Recunosc, am o fire de...prostanaca: vesnic nefericita, vesnic nemultumita, indiferent cine ce-mi da/face

Si ca sa intelegeti si mai bine: in sacoul pe care l-am purtat ieri, am gasit...aparatul foto M-am bucurat pentru pozele nesalvate nicaieri dar mi-a parut rau pentru ca nu-mi mai place respectivul aparat si mi-ar trebui unul mai performant

Mergi la inceput