Caut bona zona centrala

Caut bona zona centrala | Autor: justina16

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,
Caut si eu o bona pentru o fetita de 1 an, pentru 10 ore pe zi. Persoana trebuie sa fie energica, iubitoare,rabdatoare. Daca puteti sa-mi recomandati pe cineva ar fie xcelent. Totodata imi puteti spune care mai este tariful? Mentionez ca doresc sa se ocupe exclusiv de copil si nu combinat cu menaj.
Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brandusica spune:

Citat:
citat din mesajul lui justina16

Buna ziua,
Caut si eu o bona pentru o fetita de 1 an, pentru 10 ore pe zi. Persoana trebuie sa fie energica, iubitoare,rabdatoare. Daca puteti sa-mi recomandati pe cineva ar fie xcelent. Totodata imi puteti spune care mai este tariful? Mentionez ca doresc sa se ocupe exclusiv de copil si nu combinat cu menaj.
Multumesc!


Buna ziua,
Vad ca mesajul a fost postat de multa vreme de aceea vin cu intrebarea daca mai este valabil si din ce oras sunteti?
Sun dispusa sa stau eu cu ingerasul dvs(mentionez ca in IASI) la un program de 10 ore(08:00-18:00) avand in vedere doar supravegherea si ingrijirea copilasului, joCurile si activitatile specifice varstei.
In ceea ce priveste salarizarea consider ca in urma unei discutii private se poate ajunge la o intelegere.
Ma recomand ca fiind o fire calma, iubitoare de copii, capabila de a oferi multa atentie si dragoste copilasului /copilasilor ( 1 sau 2) care se afla sub supravegherea si ingrijirea mea. Sunt creativa in jocurile si activitatile specifice varstei copilului/copiilor. Experienta ca bona timp de doi ani cu 2 copilasi( 1 si 6 luni si 6 ani), calitatile mele de bucatareasa si gospodina iscusita, precum si studiile superioare ( Facultatea de Psihologie [finalizata] ), ma ajuta sa fiu in conformitate cu asteptarile parintilor. Ofer si cer seriozitate.

DESPRE EXPERIENTA DE 2 ANI

A fost o experienta foarte frumoasa deoarece am avut in grija 2 ingerasi. Atributiile mele au fost ingrijirea si supraveghere, jocuri si activitati specifice varstei, ajutor la treburile casnice precum si respectarea programului impus de parinti copiilor. Aceasta colaborare cu parintii a avut si un final deoarece aveam de dat examenele finale la facultate. Acum dupa finalizarea studiilor imi exprim dorinta de a fi contactata in vederea unei noi colaborari. Am oferit si mi-a fost oferita seriozitate.
Pt contact va rog sa dati un PM pt date de contact sau pe id-ul de messenger brindusa.astefanoaei@yahoo.com.
Va multumesc.
Cu stima si respect,
Brindusa.


Mergi la inceput