SMS la 848 pentru Andrei Stoian intre 3-9 martie

SMS la 848 pentru Andrei Stoian intre 3-9 martie | Autor: dicirstea

Link direct la acest mesaj

As ruga moderatorii sa lase aici subiectul asta atat timp cat este activa campania, pentru vizibilitate maxima.
Multumesc

Pentru cei care nu au avut timp sa se uite la subiect, Andrei Stoian este nepotul meu, subiectul de pe forum este AICI, pagina lui pe site-ul fundatiei Mereu Aproape este AICI
Blogul lui este AICI dar este cam in urma cu desfasurarea evenimentelor, toate s-au intamplat cam repede..


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Nepotul meu ;


www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ;

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

e o mare sansa pt micul Andrei acest nr!
ar fi de mare ajutor daca ar fi prezent pe la statiile de tramvai, metrou, aviziere..pe unde trecem in drumurile noastre, de preferinta locuri in care se stationeaza in aglomeratii urbane
(metroul si statiile de bus, tramvai sunt cele mai potrivite)

fiecare sa dea share pe FB, pe mess, mail la prieteni, etc...cu un mesaj propriu in care sa certificati ca stiti despre caz, ca e real (pe mail circula multe spamuri)

iata afisul:
http://www.flickr.com/photos/23251288@N07/6805506300

Haideti sa-l ajutam pe micul Andrei sa se intoarca sanatos acasa!




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.flickr.com/photos/23251288@N07/6805506300" target="_blank">SMS 848 pentru viata unui pui de om



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

doamne ajuta!trebuie sa fie bine si pt Andrei!
haideti dragi membrii DC,sa-l ajutam si pe Andrei cum stim noi mai bine!va multumesc!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Dana, ti-am dat invite in grupul FB "Mamici din Romania"
aici putem impreuna tine subiectul in atentie

fetele sunt foarte saritoare si reactive, extrem de sufletiste
au dovedit-o in mai multe campanii, inclusiv in cea pentru Bibi
in demersul cu Spitalul din Sibiu

le multumim

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.flickr.com/photos/23251288@N07/6805506300" target="_blank">SMS 848 pentru viata unui pui de om



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

aveti confirmare ca transmiterea sms ului s-a realizat cu succes daca primiti un mesaj de multumire inapoi :
fundatia "mereu aproape" impreuna cu Vodafone va multumeste pentru ajutorul financiar acordat in campania "vreau sa ajut"

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.flickr.com/photos/23251288@N07/6805506300" target="_blank">SMS 848 pentru viata unui pui de om



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

e valabil doar de pe vodafone?
am dat share pe FB, insa as vrea sa dau si un sms, e valabil si in restul retelelor (ex:cosmote)?

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia81

e valabil doar de pe vodafone?
am dat share pe FB, insa as vrea sa dau si un sms, e valabil si in restul retelelor (ex:cosmote)?




Giulia, e valabil in toate retelele mobile:ORANGE,VODAFONE si COSMOTE!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

Citat:
citat din mesajul lui giulia81

e valabil doar de pe vodafone?
am dat share pe FB, insa as vrea sa dau si un sms, e valabil si in restul retelelor (ex:cosmote)?




Giulia, e valabil in toate retelele mobile:ORANGE,VODAFONE si COSMOTE!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...









multumesc!


giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia81

e valabil doar de pe vodafone?
am dat share pe FB, insa as vrea sa dau si un sms, e valabil si in restul retelelor (ex:cosmote)?

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

E valabil si in Cosmote, am trimis eu.

Fundatia "mereu aproape" impreuna cu Cosmote va multumeste pentru ajutorul financiar acordat in campania "vreau sa ajut"


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro

Citat:
citat din mesajul lui giulia81

e valabil doar de pe vodafone?
am dat share pe FB, insa as vrea sa dau si un sms, e valabil si in restul retelelor (ex:cosmote)?

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

E valabil si in Cosmote, am trimis eu.

Fundatia "mereu aproape" impreuna cu Cosmote va multumeste pentru ajutorul financiar acordat in campania "vreau sa ajut"


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


am trimis si eu de pe cosmote...mersi

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariastoica spune:

Dana, daca aveti afise, flyere orice de expus si imprastiat cu mare drag ma ofer sa va ajut, sau pentru orice forma de ajutor sunt si eu aici. Te imbratisez cu drag.

Mergi la inceput