Mamici inimoase de Constanta 161- E primavara!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna dimi!

cornelia, voi ati pregatit la dosar si fisa de vaccinari sau trebuie dusa odata cu fisa psihopedagogica? ma gandesc sa nu ma invoiesc degeaba de la serviciu si sa nu am dosarul complet... si asa am vazut ca prima zi de inscriere a debutat cu un mare blocaj al sistemului on-line

acu' vazui cat sunt de ametita, ziua lui david a fost acum o luna


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Vladis, nu am pregatit nici un dosar deocamdata. Stiu ca la inscriere ai nevoie de certificat de nastere si CI, dar habar nu am daca pentru dosarul care ramane la scoala mai trebuie si alte documente. M-am distrat fantastic citind despre baietii nostri , da imi pare rau pe de o parte ca nu l-am inscris anul trecut, dar cand vad ca el abia acum s-a mai dezmeticit cat de cat ma felicit ca am mai asteptat . M-ar fi terminat anul asta foarte, foarte greu pentru mine, daca mai era si el clasa I. Acum ma omoara drumurile si alergatura intre cele cresa, gradi, scoala.

Ege, ne mai citesti? Iti scrisesem acum ceva timp un mesaj privat despre invatatoarele de la 24. Pana la urma, v-ati decis in privinta scolii?

In rest, mai sunt bobocei? Jone mergeti in Eforie? Elypetrov, la 24?
La pregatitoare cine merge? Nu prea sunt mamici de 2005-2006 active pe aici .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

bobocei de gradi anul asta, Eva . in rest e liniste si pace vad. si ninge de imi vine sa zbor in tarile calde. si zau ca am gandesc la vacanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

bobocei de gradi anul asta, Eva .


din toamna sau mai devreme?
ce zice? vrea?
banuiesc ca da.
doamne ce trece timpul, parca ieir erai gravi Rox

eu tot gripata, nu mai imi simt nasul, iar vocea mea...este
vb cu lumea la telefon, la birou, pe interior, si le trebuie cateva secunde sa ma recunoasca, sau unii chiar ma intreaba daca nu au gresit interiorul.
sunt superba

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

bobocei de gradi anul asta, Eva .

...si Isabella incepe in toamna gradinita ...am scris-o oficial gata

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ce bine ca ninge iar
din toamna merge Eva ca nu avem niciun loc liber la grupa adecvata si nu vreau sa mearga la grupa mare, ar fi intimidata de cei de 6 ani minim.
da, al naibii ce trece timpul.... nu stiu de unde fuge asa, zau
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,

eu sunt "happy" copilul mi-a zis f clar aseara cand am ajuns acasa:
"Eu cand ma fac mare ma fac betiv si fumator"



SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ha???? vede vreun beneficiu in asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

e fascinat de "baietii mari". cand pleaca el de la gradi, la ora 12, sunt cei de la liceu SNC in statie/curtea scolii, si fumeaza si mai au si cate o cutie de bere in mana.
a intrebat-o pe soacra-mea de ce ea si noi nu fumam ca baietii mari, si ea a spus ca nu e bine sa fumezi, ca te imbolnavesti si stai in spital, fara parinti, prieteni, bla, bla si el:
"eee, mai bine beau doi litri de apa ca asa zice la TV ca e sanatos"

si totusi....mi-a povestit aseara despre aspiratia lui in viata cu lux de amanunte, adica..."nu vreau sa beau bere, o sa beau tuica"

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

chiar voiam sa te intreb unde vazu kupilu' chestii d-astea ca voi nu prestati...nu se dezminte luca
sanatate, lulu

al meu si-a renegat deja prietena de la V-day si-acu o vrea pe alexandra, care "e foarte draguta cand nu ma bate" e cu nabadai, frate!!!




mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput