Prietene la bine si la greu - 159

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard


Deci maine scoatem toate agitatele pt Bia si Cami. Ma bucur ca s-a stabilizat pulsul,astept cu nerabdare sa aud ca s-a nascut bebelina!

Noi am luat pranzul la un restaurant unde era si un praznic(jumatate de restaurant rezervat). Cand a inceput preotul sa cante, Alexa s-a ridicat in picioare si a inceput si ea sa cante "Musi ani tasaaa". S-a dat batuta dupa cateva versuri, dar cand a terminat preotul de cantat, a inceput sa aplaude si sa strige cat putea de tare: "Bravooo,bravooo"! Nu va puteti imagina ce rasete a starnit, noi radeam cu lacrimi,preotul i-a trimis coliva,si, inainte sa plece, a venit si a binecuvantat-o.



My english rose Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi


Prea tare!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard


Deci maine scoatem toate agitatele pt Bia si Cami. Ma bucur ca s-a stabilizat pulsul,astept cu nerabdare sa aud ca s-a nascut bebelina!

Noi am luat pranzul la un restaurant unde era si un praznic(jumatate de restaurant rezervat). Cand a inceput preotul sa cante, Alexa s-a ridicat in picioare si a inceput si ea sa cante "Musi ani tasaaa". S-a dat batuta dupa cateva versuri, dar cand a terminat preotul de cantat, a inceput sa aplaude si sa strige cat putea de tare: "Bravooo,bravooo"! Nu va puteti imagina ce rasete a starnit, noi radeam cu lacrimi,preotul i-a trimis coliva,si, inainte sa plece, a venit si a binecuvantat-o.



My english rose Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi



cat de tare trebuie sa fi fost momentul . Dar si mai tare preaotul cu simtul umorului. Eu am ajuns asa de acrita de reactiile oamenilor incat m-as fi asteptat sa ne faca cineva observatie .




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Ionela,am sunat toate rudele sa le povestim,tare rau mi-a parut ca nu aveam camera,sa o filmez!

Monis,chiar m-am gandit ca poate vreo batrana se trezeste sa faca ceva comentarii negative,si chiar eram pregatita de "atac",dar, spre uimirea mea, toata lumea s-a amuzat. Richard rosise tot(probabil si eu),radeam cu lacrimi,si am fost impresionata cand am vazut cum radeau toti cei de la praznic.

Ce mai face Iuli,cum mai e cu gradinita?

Miany,ati fost la stomatolog? Ce mai face David?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:



Salut
Nu, nu am vesti....

Aveti recomandari? Vreau cazare in Bucuresti pentru 2 zile . Ieftin, decent, daca se poate aproape de Tineretului -Timpuri Noi ( Am prea multe pretentii... nu?)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neatza
pt. toata lumea.

deci inca nu vrea sa iasa Motata. ii place la caldurica. oricum noi o asteptam.

Lumi ce tare a fost faza. ma bucur ca si ceilalti s-au distrat si nu v-au stricat momentul.

MIHAMORA ieri a fost ziua ta. LA MULTI ANI cu scuze pt. intarziere, insa in w-e mai greu cu calculatorul...
foarte faine produsele, Sandrei i-au placut mult, toata ziua s-a schimbat de chilotei si sosete multumesc inca o data

angi ma bucur ca ne-ai mai scris. sper ca totul e ok cu voi. ce mai trece timpul, deja ai aproape 32 sapt. v-ati hotarat la nume?




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

vesti de la strumfy: a inceput declansarea dimineata. Ea e bine, fetita are puls in parametri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Hello ,

Ionela multumim mult ca ne dai vesti de la Strumfy


Hai Strumfy ! Nastere usoara !
Hai Camelia !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Neata

Hai Cami!!!! Hai Bia!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza,

traiasca mesagerul , ai pm

hai strumfy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

HAI STRUMFY

HAI CAMELIA





Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput