Prietene la bine si la greu - 159

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Ziua buna

Vad ca ati primit deja vesti. Eu am vb cu Strumfy pe la 11-12 , dar nu am apucat sa ajung la comp pana acum
Se pare ca pulsul bebelinei creste pe contractii . Eu cred ca asta e bine. Teama era sa nu scada pe contractii ca si asa e scazut.
Bia e bine bine, ca s-o citez:"mult prea bine pentru varsta de sarcina.
Eu i-am urat ca bebita sa stea la caldurica atat cat are ea nevoie, dar sa se hotarasca sa iasa inainte sa le puna gand rau medicii ( ceza). Din ce spune Bia, maine ar fi o data limita pusa de medic ( pe bune ca nu inteleg de ce 41 sapt e limita, dar asta e). Astea fiind datele eu spun sa scoateti toate motatele si toate gandurile si sa le trimiteti micutei Cami sa iasa pana maine din burtica....




Hai Strumfy!!! Hai Cami!!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Monis soacra ma suna maxim de doua ori cat sant la scarbiciu sub tot felul de pretexte(nimic important) dar nu stiu cum face ca ba ma prinde in sedinta ba cand imi storc creerii sa imi dau seama de unde au aparut niste sume... Daca ii raspund e ok daca nu revine dupa 2 minute . De luni ma mut la salarizare ca acolo e mai mare nevoie de oameni si mai mare nebuneala mai ales acum la inceput de an . Au dat colegii in februarie 1000 de adeverinte .
Dana tin pumnii sa se acomodeze David la gradinita. Din fericire Danut maraie numai cand ma vede ca plec dar daca se potoleste nu prea isi mai aduce aminte de mine. Stiu ca e greu tare sa ii vezi plangand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

HAI, STRUMFY!











HAI, CAMI!!!













Mami de Timi nazdravan si micuta Dora pisicuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

hai strumfy


hai camy

nastere usoara si un bebe sanatos




carmen de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

HAI CAMI !!!
HAI STRUMFY !!!

ps: nu stiu care din metodele folosite a mers pana la urma, dar Sabina are 4 zile de cand se duce singura la olita si face pipi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
ps: nu stiu care din metodele folosite a mers pana la urma, dar Sabina are 4 zile de cand se duce singura la olita si face pipi





HAI CAMI !!!
HAI STRUMFY !!!

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Go, Camy! Go!

Go, Strumfi! Go!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

2% merg si aici:http://www.nastecumsimti.org/about/proiecte/

Mneata
Nu stiu nimic de Strumfy inca. Eu sper ca naste si de aceea nu-mi raspunde ( sper, dar n-am pe ce ma baza) . Si indraznesc sa sper ca naste natural

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

hai strumfy , hai cami...azi e o zi buna de nascut ..mai ales natural..don't u think ?:)
monis, facem bine..ma rog . almost bine..tocmai a scapat misso de o mica raceala ..si eu de o mica...sinuzita...mergem inainte cu alptatul, LM e baza ..mancarea e dupa chef...pup u all



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

vorbit cu strumfy, nu a nascut. Ceva contractii sunt dar slabute si nedureroase. Mai asteapta.

Mergi la inceput