LMA Sabina,Ekaterina si Iustina! mai-iun 2010 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


La multi ani,tuturor mamicilor!
Sa aveti o zi minunata!



ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

La multi ani doamnelor!

Cris, foarte faina poezia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Buna mamicile mele dragi!

Sper ca ati avut o zi frumoasa astazi si ati petrecut-o frumos.
Ca la noi a fost o zi obisnuita. Noaptea cu maraieli la greu. De dimi pregatit mancare, spalat, curatenie (din care nici nu se vede nimik), si poate mai calc ceva hainute, ca sa tin unisonul alergarilor de azi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martisoareDC spune:

cu intarziere, La multi ani dragelor .

si cafea de dimi .

Cata ce faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neatza fetelor!
Mai traiesc inca!
Va urez si eu o primavara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Buna fetele!
Nico bine ai revenit!Pe unde ai umblat?
Aseara Sebi sarea in pat(fara bluza pe el),la un moment dat se opreste,ridica mainile,se miroase la subrat si se stramba caraghios:"piiuuuuuuuuu"
I-am cumparat o chitara si nu o sufera,nici din cutie nu vrea sa o scoata,l-am intrebat ce facem cu ea daca nu o vrea si mi-a zis ca i-o da lui "dada"(verisoara lui pe care o iubeste mult).Copilul asta nu suporta lucrurile noi,de ex din cate caciuli are numai una vrea sa poarte,si fularul la fel,acelasi mereu
Copilasii vostrii ce mai fac?



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R.Cata spune:

Buna!
La multi ani si o primavara frumoasa va doresc si eu cu intarziere!
Cris, f frumoasa poezia.
Nico, bine ca ai mai dat un semn....altfel credeam ca te-au legat aia la serv si nu-ti mai dau drumul.
revin....s-a sculat d-soara

www.mirunailinca.blogspot.com/" target="_blank">Miruna-Ilinca www.eticker.co.za/tickers/0d3lbs4fa7l4py2fpng" target="_blank">28.04.2010
37+ Cezar Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Hello

usor usor miroase si la noi a primavara; am facut o iesire saptamana trecuta in parc si ne-am cam udat in zapada ce se topea printre tobogane insa a fost fain.

Sa aveti o saptamana plina de soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R.Cata spune:

Nati, asa sarbatoresti tu ziua ta? Ai reusit sa calci? Cum mai stai cu tricotatul?
MartisoareDC.....cine esti? Ca eu nu ma prind.
Eu sunt bine.....am schimbat dr pe ultima suta de metri si implicit spitalul unde voi nsste.
va pup

www.mirunailinca.blogspot.com/" target="_blank">Miruna-Ilinca www.eticker.co.za/tickers/0d3lbs4fa7l4py2fpng" target="_blank">28.04.2010
37+ Cezar Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neatza! Dau o cafelutza gustoasa!
Nu m-a legat nimeni la serviciu, acci am fugit eu inainte sa ma prinda!

Cata- sa-ti fie de bine schimbarea medicului si a spitalului! Inca putin si vine strengarul!

Cris- al mei nu mai are caciuli,fulare si sticle de baut apa caci le arunca la gunoi! Face curatenie! Asa ca inainte de apune gunoiul in tomberon trebuie sa ma uit prin el, ca cine stie ce o mai fi aruncat!


O zi frumoasa!
Pe ziua de azi nu mai intru, caci plec la o prezentare de proiect, iar diseara la o bauta!

Mergi la inceput