Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simis spune:

La multi ani fericiti tuturor mamicilor!!!
Jasmin, ce putin mai e si vine surioara de buburuz! Abia astept sa scot motatele!
Anka, ce terapie placuta iti faci! Cred ca la toate ni se calmeaza nervii capului cand cheltuim banuti inutil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI, MAMICI !

Jasmin, sa ai o nastere usoara si bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misssexy spune:

la multi ani gagici,distractie placuta

Mami fericita de Alessia Timeea (26/01/2011) DNP 15/08/2012





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Buna seara fetele!

LA MULTI ANI! Sa aveti parte de mult soare, liniste si impliniri acum de ziua noastra si promotia sa se extinda pana la anul pe timpul asta :-)

Ce mai fac fetele?

eu mi-am bagat picioarele in ele de treburi si am intrat putin pe net, sper sa nu ma intrebe cineva ce fac ca dau cu ei de Pamant...vreau acasa, nu am chef de munca tocmai astazi

Waw, burticute, motate, bebei, abia astept sa fiu alaturi de voi cand vor veni bebelusii
Am si eu doua gravidute in birou si cand le vad ma apuca dorul de burtica

Anais racita sau reactie la vaccin dupa cum spune pediatra. Habar nu am, ideea este ca tuseste rau, are muci, a facut si febra intr-o seara
Plange ca se sperie cand tuseste...horror
sper sa treaca repede ca mor cand o vad asa
dupa ce era slaba a slabit si mai rau
nu vrea sa manance nimic

Va pupicesc, ma pregatesc sa plec acasa
nu mai suport Bucurestiul asta, eu fac 1ora si jumatate pana acasa si da, lucrez in B si stau tot aici...ma impusc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Wudy multa sanatate la strumfita, ma indoiesc ca e de la vaccin, mai degraba suna a viroza daca e si cu tuse si cu muci.
La noi Diana incepe sa se refaca dupa viroza resp cu febra, muci si tuse si incepe Andrei. Toata iarna am tinut-o dintr-o viroza in alta de m-am saturat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Multumesc Raluca! si eu zic tot viroza, nu are cum sa fie reactie la vaccin, dupa atata tuse si muci
vreau sa ma duc la alt pediatru astazi, maine ...nu ma suport sa vad cum tuseste
si nu mananca, imi este si frica s-o cantaresc, avea 7.5 kg, acum nici nu vreau sa ma gandesc

Sanatate strumfilor tai!

va pup

ma intorc la ale mele la serviciu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Multumim Alina. Poti incerca siropul de ridiche neagra pt tuse, la noi de fapt e singurul care le face bine. La Andrei e drept ca n-am prea experimentat alte siropuri inafara de asta, dar Diana cred ca le-a incercat pe toate si doar asta ii da in cap la tuse si sa nu-ti zic cum tuseste cand raceste, zici ca-si da plamanii afara.
E bine ca ceri si o alta parere la alt dr, zau daca stiu ce se intampla cu pediatrii astia, parca-s picati din luna unii dintre ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Prezent si noi.

vroiam sa raspund la sub.cu laptele:noi luam milli la sticla de plastic la 1.5.iau din asta pt ca are un termen f mic de garantie fata de celalate. Iar ultima oara am luat de la Gusturi Romanesti din Mega. Mie imi place super mult marca asta, tot ce am luat de la ei si am zis sa incerc si laptele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Raluca siopl de riiche il prepari tu.?cum?sau cump de la plafar
Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Baaaaai, mi-am citit PM-ul.
Pazea!

Mergi la inceput