Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Foxy-le spune:

FELICITARI PT BEBITA 2!
Sa creasca mare si frumoasa, sa fiti sanatosi cu totii! Mult noroc!
Ia uite ce surpriza am avut cand am revenit- se duce totul intr-un mare fassss?? Ar fi pacat!
Poate ar trebui luata in calcul si perioada asta, care e ff dificila pt mamici(din pct meu de vedere), cu oboseala si cu frustrari.
Nu mai incercati sa mai treceti o data peste toate? Cum era cand erau hormonii de vina? Ne povesteam cum ne luam de toti din jurul nostru. Poate reusiti sa va dati seama ca sunteti destul de apropiate si va apucati iar de povesti frumoase. Succes!
Kristian al meu e un mic atom- toata ziua zbarnaie prin casa, ma bazaie la cap! are gura plina de dinti(unii in proces de aparitie, de iaia e asa) se catara peste tot, ce mai - e obositor. Bine ca din august mergem la gradi-sa se ia cu aia de varsta lui
Va pup si va doresc zile frumoase. Sper sa mai pot reveni curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Felicitari pt Antonia, mamica curajoasa. Nu cred ca ti-e usor, dar e magnific cu 2 copii.
Ai mei se inteleg bine, se joaca impreuna si se iubesc tare mult, cand Diana isi intinde bratele, Andrei fuge la ea si o imbratiseaza
La capitolul energie Andrei sta foarte bine, incontinuu e in miscare, pe afara nu umbla ca fuge, are toane, nervi, face numai ce vrea si e foarte perseverent in ceea ce face, avem toate maselele, caninii sunt ca bolovanii si il chinuie, dar asta e, mai un dentinox, mai un nurofen si trece cumva noaptea. De vorbit doar pe limba lui, zice tata, bummm ( masina) si mama numai cand se loveste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

hei gagici cine se mai ocupa cu contul comun sa schimbe pe prima pagina, ca a nascut si maimu, iar danina face bb3. stiu ca nu se mai activeaza pe aici , dar macar de dragul vremurilor frumoase.

Va imbratisez cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misssexy spune:

helooooou,am intrat si eu sa ve spun ca AMR 2 SAPT pana la venirea lui bebe2

Mami fericita de Alessia Timeea (26/01/2011) DNP 15/08/2012





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

super veste
felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Felicitari! Nastere usoara si bebel sanatos, frumos si mancacios!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Salutari si aici scumpelor mamici. E mai greu acum cu discutiile aici, facebook-ul este mai la indemana, dar imi este dor sa va citesc si aici. Pupici de la mine si Rebi.



Danina mami de Rebecca- Elena (26.12.2010) si Paula-Diana (20.10.2004)



Diana si strengarita familiei in primele luni

Poze DIANA SI REBECCA - POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Scrieti si pe aici fetelor, ca ne dispare subiectul. Cum stati cu caninii? La noi tot umflati din primavara si inca nimic, la unul se zareste un punct alb sub gingie, dar inca n-a iesit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Buna seara dragi mamici,

imi cer scuze ca imi strecor mesajul printre randurile voastre, insa poate il veti considera util.

Baietii mei sunt marisori si pentru ca ma pregatesc de Mos Craciun, am pus intr-un album cateva jucarii care nu ne mai sunt de folos dar care sper sa ajunga la cineva care si le doreste. Daca actiunea are succes, voi reusi sa le cumpar copiilor mei unele adecvate varstei lor.
Daca sunt doritoare, prefer sa fiu contactata pe PM sau email.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian_feb2011 spune:

................................. LA MULTI ANI LUCA !

Mergi la inceput