Ionela,are nevoie de 1900euro pana in aprilie!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor.

Am fost si noi dimineata la Bucuresti si ne-a programat pe 6 aprilie ptr extractia maselutei.

Azi m-am intalnit si cu Gabby2011 si ne-a mai donat 20 lei.Gabi ,iti multumim f mult.



Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Miha pentru nimic,eu eram datoare
Ma bucur ca am avut ocazia sa o cunosc pe Ionela,o fetita tare dragalasa..........mi s a rupt sufletul sa o vad asa suferind,se citeste pe fetisoara ei nevinovata.....de aceea nu am mai stat prea mult,pt ca ma inmuiasem sincer
Miha sa ti dea Dumnezeu multa putere sa rezisti si pt Ionela imi doresc din suflet ca SF.Parascheva sa o ajute,sa faca o minune sa si revina pentru a duce o viata normala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabby2011

Miha pentru nimic,eu eram datoare
Ma bucur ca am avut ocazia sa o cunosc pe Ionela,o fetita tare dragalasa..........mi s a rupt sufletul sa o vad asa suferind,se citeste pe fetisoara ei nevinovata.....de aceea nu am mai stat prea mult,pt ca ma inmuiasem sincer
Miha sa ti dea Dumnezeu multa putere sa rezisti si pt Ionela imi doresc din suflet ca SF.Parascheva sa o ajute,sa faca o minune sa si revina pentru a duce o viata normala





Da Gabi,intradevar sufera prea mult Ionela,nici eu nu stiu cum mai poate rezista saracutza.

Confirm si eu o plata de 28 lei de la Anca16

Diseara voi pune la bazar produse f frumoase ptr fetitze donate de Gabby2011







Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Mikaeela, azi a reusit sotul sa ia carticelele de la Gabby !
Eu am licitat pt 3, dar ai trimit 5 ! Stiu sigur ca pt una din reviste, " Povestea lui Doc " licitase o alta fata. Nu imi mai aduc aminte cine anume..te uiti tu , te rog, cui trebuie sa ii dau revista ??Multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:


M&M,o carticica era ptr Gabby20011 ,restul sunt ale tale.






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=40899

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=40900

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

M&M,iti multumesc f mult



Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor.


Azi m-au sunat cei de la fundatia NANE si mi-au spus ca vineri au fost in Bulgaria si s-au intalnit cu terapeuti de la clinica din Belgia ,care vin si in Macedonia si ca luna iunie-iulie vin si la noi in Romania.Deocamdata nu stiu nici ei sigur cat va costa sedintele de terapie aici,dar au zis ca mai mult ca sigur pretul va fi ca in Macedonia si Bulgaria,asa ca am hotarat sa facem aceasta terapie aici cand vor veni terapeutii .Speram ca pana in luna iunie sa reusim sa strangem toti banii, pana acum am reusit sa strangem in jur de 500 de euro.

Vreau sa multumesc tuturor care ne-au ajutat pana acum sa strangem aceasta suma si tuturor care vor fi alaturi de noi in continuare .






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor.
Sunt tare suparata.Azi noapte si azi mi-a facut Ionela febra .Am mers cu ea la dr de familie si mi-a spus ca are rosu in gat,Nu pot sa-mi dau seama cum a facut rosu in gat ca zilele astea nici nu prea am iesit afara cu ea,am protejat-o cat am putut de mult,am zis sa nu raceasca ca sa putem merge vineri la Bucuresti ,dar acum va trebui sa amanam.
Maine o sa sun la Bucuresti sa vorbesc cu doctorita sa ne reprogrameze.Sper ca pana atunci sa fie bine si sa nu mai faca infectie la maseluta.


Noi in luna martie cu ajutorul bazarului am reusit sa strangem suma de 540 lei,bani care i-am lasat in cont ptr terapia ABR.
Multumesc tuturor care au fost alaturi de noi

Dupa cum stiti eu nu am alta posibilitate de a-i cumpara tratamentul Ionelei si de a-i contiuna terapiile ,decat cu ajutorul banilor de la bazar.Din luna februarie ,de cand am inceput sa strang banii ptr terapia ABR,i-am facut doar cateva sedinte de kinetoterapie si i-am luat decat vitaminele,nu i-am putut lua tot tratamentul.
Am zis ca din o parte din banii ce se vor strange luna aceasta la bazar sa-i cumpar tratamentul de imunitate si sa ii fac cateva sedinte de kinetoterapie,sa nu i le intrerup de tot pana in iunie cand vom merge sa facem terapia ABR.

Sper sa nu se supere nimeni,dar o alta posibilitate nu am .




Va pup si va imbratisez cu drag.





Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Mihaela,sanatate multa.
Eu am doua sticlute de aller -care.Sunt puse si la bazar,expira in mai(deci sunt f ok luna asta si luna mai inclusiv),daca doresti eu le scot de la bazar si ti le trimit.
toate cele bune.

Mergi la inceput