Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri27

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Laura,noi am avut aceasi intrebare si ne-am dus cand au filmat in Bucuresti numai ca nu a vrut sa urce pe scena

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Anca, ce dragutz! Deci voi ati fost chiar aproape de celebritate! Sunt culmea piticele astea!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

am un mesaj de la Paula:
"Vineri 30 martie ora 19.15 a venit pe lume darul ingerasului nostru, o fetita de nota 10, avand 3400g si 53 cm."
Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 17+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Felicitari paula!Sa-ti traisaca fetita si sa fie santaoasa, norocoasa, iar tie mami refacere rapida si mult laptic pentru bebe!

Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 18+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Va poftesc la o felie de tortazi este ziua mea

Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 18+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Crissa si tot binele din lume

Paula, sa-ti traiasca fetita si sa creasca mare cu sanatate, asteptam sa ne povestesti toate emotiile voastre ! Felicitari inca o data, ai reusiiiit

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns consi_s spune:

La multi ani, Cristina!
Sa te bucuri de sarcina, sa te incante Vladut si sa ai parte de tot binele din lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Paula, sa va traiasca fetita si sa va bucure viata mereu! Refacere rapida si laptic mult!

Mcrissa, La multi ani sanatosi si plini de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor va asteptam la tombola http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=171652&nm=TOMBOLA-in-actiunea-Lumina-sfanta-pt-copii

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Criss multumesc
Fetelor va multumesc
Nu am citit ce ati scris, nu stiu exact cand voi intra, dar am intrat putin.
Asa cum stiti vineri, 30.03.2012 a venit pe lume cea dea doua noastra fetita de 3.400g 53 cm fiind cea mai buna decizie datorita tensiunii care nu mai raspundea la tratament asa ca impreuna cu dna dr am optat pentru ruperea membranelor am asteptat cca 2 ore timp in care bebe mic nu s-a angaja in nastere asa ca la ora 19 eram anesteziata pt operatie cu o tensiune de 155/105 puls 123 dupa tratamente puternice.... La 19.15 plasul bebelusului m-a linistit dar m-a si facut sa plang ... apoi am aflat ca am o fetita sanatoasa de nota 10.
Suntem destul de bine, eu mai greu dupa cezariana, pt ca m-am incapatanat sa o am cu mine in salon zi si noape inca de la 40h de la cezariana si m-a epuizat fizic si am inceput sa am dureri ... insa de ieri suntem acasa ... sotul este tot timpul cu noi ... alatarea are loc in 3 ... mai corect spus in 4 ca INGERASUL NOSTRU GABRIELA CEA CARE NE-A TRIMIS-O PE NATALIA MIHAELA IN DAR ARE GRIJA DE NOI.

Pana la botez nu vroiam sa facem public numele pt ca nu vrem sa i se spuna pe nume ... dar deja a fost facut public asa ca asta e il fac si eu public aici.

O zi frumoasa


MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare
O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi
Port in burtica darul ingerasului nostru DPN 07.04.2012

Mergi la inceput