Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri27

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

"Azi 17 august s-a nascut Dan - Alexandru, mami si bebe sunt bine"
Tocmai am prmit acest mesaj de la mcrissa asa ca felicitari Cristina din tot sufletul, sa va creasca mare puiul si sa va aduca numai bucurii. Recuperare rapida, laptic suficient pentru puiul tau

PS Nu ai nascut de ziua mea, dar ai nascut de ziua mea si a sotului, azi avem 10 ani impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Felicitari Crissa ! Refacere rapida si bb necolicios !
Asteptam detaliile

Multumim pentru vestea cea buna !



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Felicitari, Mcrissa! Sa va fie sanatos si norocos bebe!

Lauin primavara te asteptam cu un beta mare mare de gemenasi! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Felicitari mcrissa! Bine ai venit pe lume, Dan-Alexandru, sa fii sanatos, cuminte, papacios si fara colici!

Tizo, Ninia asa sa fie, Doamne ajuta !



toate fetele !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

p@ulici, cu intarziere LA MULTI ANI! pentru ziua ta si La multi, multi ani ! si pentru aniversarea casatoriei .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

FELICITARI MCRISSA MAMICA CURAJOASA!!!!!!!BINE AI VENIT PE LUME DAN ALEXANDRU!

Cand am primit mesajul mcrissei nu am fost acasa si nu am putut sa intru sa va dau marea veste dar vad ca a reusit paulici.

l585-imi pare nespus de rau ca nu a fost sa fie acum,te admir mult pt rabdarea si optimismul tau!Doamne ajuta ca la anul sa vi se implineasca marele vis!ma bucur ffffff mult ca ne-am intalnit cand ai fost aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns consi_s spune:

FELICITARI MCRISSA!
BIN AI VENIT PE LUME, DAN ALEXANDRU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Felicitari Mcrissa. Refacere rapida si bebe sanatos si papacios, mult laptic si sa fiti sanatosi cu totii.

L5845 imi pare rau pentru incercarea nereusita, poate te ajuta Dumnezeu anul ce vine. Tinem pumnii stransi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Ma bucur sa aud de un "nou" ! Felicitari, Cristina
L5485, o calda imbratisare si
Eu am fost in concediu , a fost frumos... dar s-a terminat

Aveti grija de voi !
dulci si sper sa aud de cat mai multi

Mami de Andrei (6 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Multumesc din suflet pentru urari!
Am ajuns si noi acasa de duminica de la pranz.Se pare ca pana la urma nu a fost sa fie ziua de 16 si bebe a ales 17.
Bebe este un copil minunat, momentan foarte cuminte, ziua mancam foarte des si la jumatate de ora, dar dupa baia de seara si o masa pe la 10 se mai trezeste o data sau maxim de doua ori pe noapte.Vladut l-a acceptat foarte bine, il mangaie, il pupa, nu zice nimic cand ma ocup de bebe, dar pe tati nu prea il lasa sa-l tina in brate, spune ca bebe e doar baiatul lui mami si sa mi-l dea mie.
Sunt fericita ca e si lapte la tzati, e suficient cat sa se sature, dar oboseste rau la tzata si incepe sa planga rau, asa ca papam putin san, apoi ma mulg si il dau in biberon.
Fug sa fac un dus cat inca doarme si mai revin cu vesti.
Acum cu doi copilasi sunt de doua ori mai fericita, m-am indragostit pe loc de puiul asta mic, imi era teama ca nu-l voi putea iubi la fel ca pe Vlad, dar dragostea de mama e nemarginita si nu mai pot de dragul lor.Imi doresc ca toate mamicile de aici sa traiasca aceste clipe minunate pe care le traiesc eu acum

Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 38+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput