Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

Flori zici ca tinem cu randul: o saptamana unul e bolnav, alta altul...La tine in clasa cum este?



Ai mei nu sunt bolnavi prin clasa. Din toata clasa, am avut un copil absent toata saptamana trecuta. Sunt mai rezistenti....la celelalte clase lipsesc in masa.

Miha cum mai sunt puii?

Pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Flori e bine ca ai asa o clasa rezistenta ca in felul asta te fereste si pe tine.

Roxy este mai bine. Acum nu a lipsit de la scoala ca nu a fost asa rau.

Miha cum sunt copilasii?

Getik a disparut de tot....

Eu ieri am facut destul de bine l;a testul de la germana avand in vedere ca profa nu a dat banda inapoi nici macar o data ca sa reaudiem.

De dimineata ca deobicei la sala si acum la servici unde nu stiu de ce sa ma apuc...

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

vad ca a venit primavara, coltul verede de iarba va atrage si nu mai intrati pe aici...

Eu sunt bine, nimic deosebit. Si la noi vreme frumoasa de nu iti vine sa ajungi la servici ci sa faci un detur in parc.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Cristina ce fain ca ai o vreme asa frumoasa incat te invita la plimbare...Multumim de intrebare...suntem ok...ieri am fost la orl si se pare ca e ok Cri...cu tone de muci...dar ok...ii facem inhalatii...Eli are vesica problema...face dopulete de ceara in urechi...ea are conductul auditiv ingust :(...si amigdale/polipi de scos au amandoi :(...nu stiu cat o sa mai rezistam...o sa intreb si in state for a second opinion...Cred ca mai astept pana la 5 ani si parca pe eli as scapa-o prima de polipi...saraca sforai de tremura peretii :)

Flori ce fain ca ai kinderii sanatosi la scoala :)
Ma gandeam sa fac si eu ceva cursuri de teaching prin state...tot ma intreaba Cristi eu ce o sa ma fac dupa ce termin cu jobul si nu stiu ce sa ii raspund...iar acum e la varsta cand inca mai crede ca le stiu pe toate...nu vreau sa-l dezamagesc!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Ziua buna!

La noi a venit primavara!
Vine, vine primavara,
Se asterne-n toata tara
Floricle pe campii
Hai sa le-adunam copii!

Miha e foarte frumos sa lucrezi cu piticii. In alte parti se si plateste cum trebuie. Succes!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Cu primavara peste tot ca am auzit Flori ca la Targoviste este o vreme superba. Roxy era ieri la fustita.

Miha asa este cel mai bine sa ceri o a doua opinie in materie de chirurgie la bebici. Eu nu prea am incredere in medici asa ca mereu intreb si rasintreb.

Cat despre meseria de dascal....nicaieri nu este platita asa cum ar trebui dar asta este. La noi macar sunt copilasiii inca respectosi.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Nu mai zice nimeni nimic...

Eu nu am mare branza de raporta. sunt bine, imi astept soata cu nerabdare joi.

Ah ba am ceva de raportat hai ca era sa uit: Roxy a luat excelent la cangurasul matematician si eu foarte mandra de ea sunt.

Cam asta este tot.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Saluti!

Mi-am facut abonament la sala :)...Ma duc zilnic...sper sa-mi tina D-zeu obiceiul!

Cristina felicitari!!!! Ai o mica matematiciana!

Fug sa fac ceva de papa!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Seara buna, fetelor!

Cristina felicitari pentru rezultatul Roxanei!
Am obtinut si noi la clasa 10 Excelent si 6 FB.

Miha vreau si eu timp liber sa ajung la sala! Bravo! Tine-te de program!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha bravo ca ti-ai facut abonament. In felul asta ai sa te fortezi sa te duci. Eu asa sunt: pai daca am platit trebuie sa ma si folosesc de ceea ce am achizitionat.
Merci frumos si de felicitari.

Flori felicitari pentru rezultate. Nu stiu cati au fost la Roxy in clasa de excelent sau ce alte note s-au luat. Stiu ca prietena cea mai buna a Roxanei a luat FB si asta este tot. Ce mama ignoranta sunt, nu-i asa?

Eu liniar, acelasi program: sala-servici-acasa. maine imi vine soata si abia astept.

Va pupic.


Mergi la inceput