Targoviste (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

salut...

o primavara minunata tuturor...plina de flori, speranta si caldura!

Multumesc mult de re-primire...

Otilia nu stiu daca ne merge asa bine...sa plecam din tara nu e intocmai ceea ce ne-am dorit...dar asta e! Pana luni trebuie sa decidem Londra sau US ...avem ultimatum...si as vrea Londra...sa fim mai aproape, dar are niste costuri si taxe...E bine in Romania, zau!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Miha cred ca indiferent de alegere o sa fie mult mai bine decat in tara noastra draga. Acomodare placuta!

O duminica placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Ceau fetele

Noi ne-am decis sa mergem in US...De acum inainte o sa inceapa nebunia..cu pasapoarte ptr kinderi, bagaje, despartiri...In 2 luni trebuie sa fim acolo...Cred ca mai trag o fuga si la Tgv :)...nu stiu cand ...dar trebuie. Poate ne vedem la o praji!

Va multumesc pentru incurajari si va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La mine este una insorita dar cu putine grade dar daca este lumina este in regula.

Miha iti doresc sa va fie bine acolo unde mergeti. Stiu ca este dificil sa te desparti de tot ceea ce ai acasa si sa o iei de la capat in alta parte.

Mi-ar fi placut sa ne intalnim dar eu nu ajung acasa pana in iulie-august.

Flori cum mai este Edi?

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

Edi azi s-a dus la gradi...deci e bine! Si tot azi am scapat si de stresul "da sau nu martisoarele" . Cum a lipsit sapt trezuta, le-a dus astazi. Asa mandru intindea manuta spre doamne!

Dupa-amiaza avem activitate demonstrativa la gradi. O sa vad si eu cum interactioneaza Edi cu ceilalti colegi. Revin cu impresii.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori bine ca s-a facut ine Edi. Cat despre interactiune nu ai de ce sa-ti faci probleme. Cei mici vorbesc mereu aceeasi limba. Cat despre martisoare faza este super tare LOL.

Eu acelasi program nebun: sala-servici-pilates-germana-acasa. Nimic nou.

Primavara este tare dintoasa pe aici dar macar sclipeste soarele.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Miha, nu pleca la drum cu inima indoita. Fii convinsa ca pentru voi acum asa este mai bine. Pe viitor poate va relocati.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Eu am nevoie de sa nu ma mai gandesc la altele...

Cristina multam pentru vorbele frumoase...mama ce in viteza esti...eu sunt o lenesa...pe la sala nu am mai dat, am pus 5 kg (am 58)...iar de invatat germana...nu cred ca o sa ma apuc in viata asta :)

Flori multumesc ...din pacate e cam adevarat...incepe sa fie din ce in ce mai greu aici. Ma bucur ca Edi e bine si merge la gradi.

Azi nici noi nu am mers la gradi...Ne-a impins pacatul sa mergem duminica la niste bazine cu apa termala si a racit Cristi :(
Asa ca a ramas sotu sa lucreze de acasa.

Trebuie sa va marturisesc ceva...am cautat saptamana trecuta pe net si am descoperit ca pozele de la intalnirea noastra erau publice ...Nu imi dau seama cum naiba, dar le-am pus imediat parola...
Sper ca nu am prejudiciat pe nimeni...Laura ma rugase sa le pun parola

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!

Aseara am primit prima felicitare facuta de puiutul meu. A venit si mi-a dat felicitarea, m-a strans de gat si mi-a spus: "Stai sa te iubesc!"
Se simte foarte bine printre copii.....ii place la nebunie la gradi. Ma uitam la el si parca nu-l recunosteam. E mare!

O zi buna, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha draga eu nici nu cred ca am vazut pozicile. Din partea mea chiar nici o problema. Sanatate multa sotei tale. Spun si eu ca si Otilia sa nu pleci la drum cu inima stransa. Totul va iesi farte bine.

Flori uh ce impresionant. Si eu am fost impresionata cand Roxy mi-a recitat o poezie despre mama atat de frumoasa ca mi-au dat si lacrimile.

Roxy are azi serbarea de 8 martie si ea este Cenusareasa. Abia astept sa vad si eu inregistrarea.

Va pupic.

Mergi la inceput