Pufi de Ian-Feb 2010 (69) - La multi ani Nyny!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Pana la urma eu cred ca ma duc maine cu Mara la teatru, la a doua reprezentatie. Mai vine cineva?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Pana la urma eu cred ca ma duc maine cu Mara la teatru, la a doua reprezentatie. Mai vine cineva?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)





daca ma da lenea afara din casa poate vin si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Alex foarte tare poza ta, ti se potriveste maxim!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Buna seara!

Gata si noi cu mini-party-ul princesitei, am pus si ceva poze...

Iris a fost o scumpica, s-a distrat frumos, a iubit sa sufle in lumanari, i-a placut mult tortuletzul, si, mai ales....i-a placut sa primeasca cadouri......Imi pare rau ca nu am avut copilasi invitati, s-ar fi distrat maxim, cu siguranta, dar nu prea avem de unde.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Sorina superbe fetele tale, desi iti seamana amandoua (parerea mea) sunt foarte diferite. Sa-ti traiasca si sa-ti aduca multe bucurii!

Iris este fan Winnie?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Buna dimineata, doamnelor, cafeluta e servita!

Se vede ca s-a incalzit afara....

Mire, Loredana... de comment-uri si aprecieri.

Mire...da, ii place tare winnie lui iris...ii plac si prietenii lui, ii are pe toti din plush, ii place sa-i arat pe reviste, ce minunatii mai fac...Ieri a dorit sa pape bucata de tort cu magarusul aiurel......dar nu stiu ce fel de fan e, ca nu a vazut nici un filmuletz cu sus-numitii ...noi am incercat, dar n-are stare, sau nu pricepe ce-i cu ei, pe ecran....Am mai zis eu...mi-as dori sa o pot pacali, macar un 10 minute, cu televizorul...


Ma apuc sa fac ceva de papa, pentru trupe.......grea "misie"...ca nici idei n-am azi, si, in plus......trebuie sa le gatesc separat, la fiecare.


O duminica plimbacioasa si calduroasa, va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

neatza


sorina ca de obicei cafea ta pica la fix...servesc si eu una cu placere si ma duc sa vad pozele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantique spune:

BUna dimineata!

de cafea Sorina! Vad ca este o ora ceva mai rezonabila decat de obicei!
Sa va fie de bine petrecerea! Si Alex a apreciat cadourile, asa de mult incat de cate ori mergem la vreo petrecere se asteapta sa primeasca el cadouri (dadou mami, dadou meu)

Mire, Alex distractie placuta la teatru! O sa experimentez si eu peste doua saptamani. (la noi este o singura reprezentatie duminica la 11.00)

Alex, f frumi poza ta! Ti se potriveste!

Alexa, buna dimineata! Sper ca este mai bine Dragos!

Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Neatza!

dam si noi un semn de viata... de ieri ne luptam cu febra cea rea 39,2 axila si cu mucii cei verzi si cu tusea magareasca...

l-au externat pe sotz si incercam sa ne adaptam cu noua viata... ieri ne-am culcat ceva mai devreme si vine sotul pe la 12 si ne vede cracanati pe tot patul si zice "Bine am venit acasa!" si se duce sa doarma la Ela care plecase la prietena ei...

in rest parca toate bune si frumoase...

sotul zicea sa nu mai ducem copilu la gradi, sa ne luam o bona care sa vina de pe la un 11 pana la 3 jumate cand vine Ela acasa... dar nu vreau sa renunt la gradi!!! mi se pare foarte importanta pt dezvoltarea lui...


www.kestionare.ro/k/k.aspx?k=4748" target="_blank">Completati va rog acest chestionar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

hello fetele....

vad ca e liniste in we....
si noi cam shomam...

vineri am fost la concertul cu holograf si a fost fff fain...dar nu stiam cum sa aj mai repede acasa am ajuns pe jos
cupilul s-a trez urland la 2...si am inceput dansul ploii ....cum ma asezam cum incepea sirena si tot asa vreo ora pana candl-am lasat pe pat si i-am zis sa urle ca eu nu mai pot ,...am deschis tv....si ma rog pe la 3 juma s-a culcat.

ieri a vz intr-un anunt o casa de inchiriat langa noi...veche dar renovata insa stil vagon...aproape am batut palma cu omul...dar m-am razgandit...nu ma vedeam stand si avand liniste acolo..curtea era lunga dar lata de 1m...asa ca...asta a implicat niste certuri cu JM etc...

azi am fost in mall...si jiji a apast pe stop si s-au opritscarile rulante si am simtit zeci de ochi "admirandu-ma" instantaneu.....ete ca e 4 juma si pe jiji nu l-a luat somnul...
deci sa zic asa...n-a fost cel mai fericit we pt mine insa...speram la zile mai bune....

rux, ma bucur ca ti s-a reintregit familia..multa sanatate la toti cei bolnavi din casa si multa putere tie sa poti gestiona calm situatia...

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret



JUCARII PENTRU PITICI...


N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput