Petrecere Majorat Bucuresti

Petrecere Majorat Bucuresti | Autor: marinaa

Link direct la acest mesaj

.[
Imi puteti impartasi din experienta voastra in legatura cu organizarea unei petreceri de majorat la un local in Bucuresti.Nu a existat an in care sa nu-i fac petrecere de ziua ei pana la 17 ani,acasa, insa acum la 18 ani ar trebui sa fie ceva mai deosebits]Petrecerea va fi in vara iunie-iulie si mi-ar placea sa gasesc un local cochet ,mai mititel si cu terasa.Fiind vara ar fi mai Ok.Cam 30-40 persoane maxim,la un pret acceptabil.Ca mama singura nu dispun de multa forta financiara, dar ce nu facem noi pentru copilul nostru mai ales atunci cand si merita pe deplin acest lucru.Daca ma puteti ajuta astept sfaturile voastre.
Multumesc,
Numai bine tuturor

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Pana sa faca Ioana 18 ani m-am gandit un an...asa ca tine.
A fost altfel decat m-am gandit.
A fost cu prietenii la o pizza, apoi intr-un club, unde au dansat si s-au distrat. DJ-ul a anutat ca au o sarbatorita, toata lumea i-a cantat "la multi ani". A venit acasa super incantata.
Asta a fost tot.
Important este ca s-a simtit bine.
Opinia mea: petrecerile de majorat sunt diferite; intreaba ce i-ar place. Poate o terasa e plictisitoare...sa stai la masa nu e pentru 18 ani.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput