Pufi de ian-feb 2010 (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Am uitat!

Rux vorbeai de lectii de viata si despre faptul ca ti-ai schimbat atitudinea fata de anumite lucruri....sa stii ca si eu am inceput sa vad anumite lucruri altfel, cu ajutorul tau. Sunt convinsa ca sotul tau este mandru de tine si ca te va respecta enorm de acum inainte (nu ca pana acum n-ar fi facut-o). Sa stii ca si noi suntem mandre de tine, iar despre respect nici nu mai incape vorba.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Copila mea a adormit inainte de 12! Se intampla rar la noi, in ultima vreme, asa ca o sa profit si eu sa ma culc mai devreme.

Sa pastrati va rog o portie din cinstea Sorinei, sa ajunga si la astia de se trezesc mai tarziu. Acum ma culc cu burta plina, dupa ce a pus Lali masa asa mare. Iar ma gandesc la mancare , vine iar vara peste mine si eu tot pufoasa sunt.

Va pup fetelor, sa aveti o noapte linistita!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)






La fel si voi, sa aveti o noapte linistita!

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

nyny, multumim de capitol. Sa fie umplut numai cu urari din astea frumoase de aniversari, sa ne laufam pufii de frumosi si destepti ce sunt...sa fie fara incidente majore...

mire, o sa pun si poze...e mai greu cu descarcatul, dar promit ca zilele urmatoare sa ma ocup si de treaba asta. Cum ai reusit sa o culci mai devreme...Ai alergat-o mai mult azi sau nu s-a culcat la pranz?...somn usor...

ca mi-am adus aminte...mi-a scapat cumva raspunsul Tomacai legat de job?...cum a ramas...Da...Nu...

simply, spor la invatat...asa stiu si eu ca visele astea sunt pe invers asa ca sunt convinsa ca va fi bine la examen...si da, mire e slabuta, dar cred ca are ea o oglinda defecta acasa de se vede pufoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity
Din poze nu se vede ce spui tu , ba chiar vad o gazela

O noapte linistita si voua


Simply,mami de fetita frumusica




Dar sunt o gazela, dcar ca una cu greutate.
Ms Simply, esti o draguta!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalitica2000

nyny, multumim de capitol. Sa fie umplut numai cu urari din astea frumoase de aniversari, sa ne laufam pufii de frumosi si destepti ce sunt...sa fie fara incidente majore...

mire, o sa pun si poze...e mai greu cu descarcatul, dar promit ca zilele urmatoare sa ma ocup si de treaba asta. Cum ai reusit sa o culci mai devreme...Ai alergat-o mai mult azi sau nu s-a culcat la pranz?...somn usor...

ca mi-am adus aminte...mi-a scapat cumva raspunsul Tomacai legat de job?...cum a ramas...Da...Nu...

simply, spor la invatat...asa stiu si eu ca visele astea sunt pe invers asa ca sunt convinsa ca va fi bine la examen...si da, mire e slabuta, dar cred ca are ea o oglinda defecta acasa de se vede pufoasa

Lali de David luptatorul nostru


Pt ca intrebati de Tomaca, sper sa nu ma alerge pe tot forumul ca ma bag, am vb cu ea astazi si este inca in discutii. Sigur ne anunta cand ajunge la o concluzie.

Lali

Nyny sper ca voi sa scapati mult mai usor! Deci urarile de noapte linistita sunt binevenite la tine.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Lore

Gata...fug la somn. Sa nu ma uitati cu cinsteaaaaa!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalitica2000

nyny, multumim de capitol. Sa fie umplut numai cu urari din astea frumoase de aniversari, sa ne laufam pufii de frumosi si destepti ce sunt...sa fie fara incidente majore...




Doamne ajuta!

Lali wooow, ce masa imbelsugata ai intins mai devreme ... mama m-a luat o foameee. Ma duc sa beau niste apa.

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Mirela nu ma pot abtine sa nu rad cum ai intors tu cuvintele , dar sincer de data asta nu te cred , o cred pe Lali cand spune ca ai oglinda defecta acasa

Nyny sanatate , sa va refaceti cat mai repede :)


Simply,mami de fetita frumusica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Ma retrag si eu, trebuia sa dorm de mult dar nu imi dau pace niste ganduri despre viitor ; v-am spus ca cea mai mare teama a mea(pe langa cea de condus ) e ca nu vom stii sa luam deciziile potrivite si vom influenta viitorul copiilor nostrii si al nostru implicit in mod gresit?


Simply,mami de fetita frumusica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui simplicity
Din poze nu se vede ce spui tu , ba chiar vad o gazela

O noapte linistita si voua


Simply,mami de fetita frumusica




Dar sunt o gazela, dcar ca una cu greutate.
Ms Simply, esti o draguta!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)





...hai ca mi-a placut asta

Mergi la inceput