Asp.opt.>20ani(762) Hai vino BARZA,te asteptam !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana178081

Fetele nu prea am cum sa pun poze cu testele
Am aparat,am cititor de carduri>are o problema calculatorul meu



Ana, poate calculatorul tau nu poate "citi" cardul/aparatul foto pt catrebuie instalata programa. Fiecare aparat are un CD de instalare ca sa poate fi deschis cu PC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Mya fain site-ul care l-ai dat.
L-am si salvat in "preferatele" mele de pe desktop
Thanks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:

xdidi, tu ai testat Surecheckul ala azi? Sau mai astepti?

Bebe dragonel la bord !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete,am venit si noi din oras.ne-am intalnit cu niste prieteni.nu mai iesisem demult...m-am cam izolat

va doresc la toate numai teste pozitive,cat mai multe!noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor,
am avut ceva treaba pana acum si va scriu un msg ca maine nu stiu ce mai fac, deci:
mya clear blu m-a facut fericita cu un test pozitiv bine(mai clar decat a lui bob) si a doua zi la beta...ce sa mai zic ca am avut 3 teste pozitive luna asta cu linii de uscare
siiii Bob...azi am facut surecheck-ul si in principiu era negativ, dupa vreo ora apare din nean o linie langa aia de control fff pala si restul spatiului se ingalbeneste...deci luna asta cred ca sunt blestemata de testele de pipi....inca nu mi-a venit...deci vad maine ce se mai intampla...nu stiu nici eu ce-i cu mine...
oricum cred ca m-am procopsit cu o vaginita bacteriana(asta dupa simptome)care o voi testa la o saptamana dupa ciclu...de la vaginita stiu ca pot aparea sangerari si poate si inatarzieri de menstra , dar nu si teste pozitive, mai sti
nu ma luati in seama , fac haz de necaz....
va puuuup pe toate si va tin la curent...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina85 spune:

Miky si Valicutza imi pare rau pt ziua 1 .Daca vreti sa fiti triste un picutz va e permis dar dupa trebuie sa reveniti cu forte noi.
Nu uitati ca pierdem o lupta dar nu si razboiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaalina spune:

Xdidi,iti doresc sa nu fie nimic din ce spui tu si sa fie un bebe frumos si sanatos ca un inceput de primavara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fetehai la cafea!

didisper sa nu iti vina uratii!mie mi-a iesit gardnerella,adica aceasta vaginita bacteriana,acum vreo 2 ani.nu cred ca am scapat de ea.dar nu mi-a intarziat niciodata menstra sau sa am sangerari.mi-e teama ca am dat in candidaca de vreo 3 zile am si mancarimi usoare si usturimi,la fel.am vrut sa imi iau gynozol ovule,ca imiediat imi trece,dar cica nu mai exista

va pup si va doresc o zi usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana0000 spune:

Neata!
Velvet multumesc pt cafea,o iau cu mare placere.

Didi ce sa-ti zic eu n-am avut in viata mea un test pozitiv,fie el si fals pozitiv...nu mai incerci o beta?

Eu am o problema,am terminat anticonceptionalele,mi-a venit CM,acum sunt ziua 16,testele de ovulatie din zilele 13-16 sunt negative...stiu ca dupa ultimul CM dupa anticonceptionale mai vine unul imediat dar nu mai stiu la ce interval.
Voi ati patit asa ceva? Sa vina CM la interval mic in prima luna dupa ce ati lasat anticonceptionalele?

Deny ziceai ca a venit primavara? Unde sa vin si eu....aici e urat,frig,gheata,yac
Miha ce ai mai facut cu ebay-ul?



------------------------------------------------------------------------------------------
Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata,danaeu nu stiu sa iti raspund.nu mai iau AC uri demult si atunci nici n-am bagat de seama,nu incepusem lucru la bebe

Mergi la inceput