La Multi Ani Maria, Lucas!!! Fluturasi 2011 (128)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.16mm.it%2F&h=3AQEEXJEY sper ca puteti vedea ca e prima data cand pun link

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

of nu reusesc caut-o pe fb ANA-MARIA PAVELESCU.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

http://www.16mm.it/video/16mm/gia45nni/SMS_2266.shtml.


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


are legatura cu alexina sau cu siteul dat de scrish ?
nu mai inteleg nimic

scrish, multam mult..esti o draguta ca de obicei saptamana asta aflu ce face si ametita mea si o sa vad incotro o iau..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

`na seara!!

inca e ziua afara, uraaaaaa pe zi ce trece se face si mai frumos si ziua mai lungaaaaaa

Mada ai vazut bine de frigul ala? ca eu azi si ieri numa pasarelele le-am auzit si au fost cam 12-14 grade, ieri soare mult, azi nu prea dar clut s mirosea a primavara am facut poze la branduse in parc si la narcise, dar inca nu au inflorit , daca mai tine cald asa vreo doua zile infloresc si iti fac poze iar si ti le arat... tre sa descarc de pe telefon si iti arat brandusele frumoase si de toate culorile, albe, galbene, lila, mov

Ce bine a fost azi afara ne-am rasfatat de-a binelea, mai mult eu, azi a sosit si randul meu, sa toc banii pentru mine ca mai mereu, 99% din cazuri ii cumpar piscoatei hainute si fel de fel... azi mi-am luat rimel de la Clinique pentru ochi sensibili , numa 16 lire unu cand am auzit pretul, am inghitit si am platit, deh... baba la frumusete , stiti voi... si mi-am mai luat 3 truse mici de farduri de la Bourjois a cate 3 nuante, aici m-am scos , a fost cumperi 3 si platesti 2 , niste luciu de buze tot de la Bourjois si un ruj si niste pensule pentru machiat ba am stat la la un cappucino la mall , ca intre fete, eu cu piscoata noi 2 am admirat lumea si am papat si cate o muffin cu zmeura si ciocolata alba .... adica mami ca piscoata a servit un biscuite de-al ei
Am fost si pe la magazine de bebe dar numai am admirat (lins vitrine) ca nu am vrut sa ii mai cumpar nimic si oricum as vrea sa ii cumpar de vara ca au bagat rochitele si palariute si pantalonasi si tricouase de mai mare frumusetea cl putin la mothercare, olallaaaaaaaaa abia astept sa vina cadlura mai tare sa pot sa ii cumpar, dar nu stiu ce fel de vara vom avea noi aici ca sa nu stau cu hainele nepurtate ca anul trecut , dar mi-am scos parleala in toamna in sept cand am fost in ro si 2 sapt numai 32 grade am avut oricum abia astept sa ii cumpar hainute de vara ca daca nu o fi cald aici in Uk macar cand mergem in croaziera o sa aiba nevoie si tot o sa le poarte

Roxy mama, da se vede ca citesti din 2 in 2, semnatura nu mai am de vreo 2 luni, poate 3 chiar deh mamaie, e grele am scos semnatura ca mi s-a pus mie pata intr-o zi si am spus gata o sa imi pun o noua semnatura cand o sa raman iar gravi si o sa imi pun iar o burticoasa sa ma mandresc cu ea inca nu e cazu, desi imi spui sa-mi fac test, nu cred .... de ce sa dau banii aiurea, tu nu stii cat costa un test de sarcina aici... de la 8-10 lire in sus nu mai bine imi cumpar un ruj de banii aia ?

Lidia te astept la 5 o`clock tea ce mai faceti voi fetele ? si ieri te-am strigat la catalog da vad ca nu ai timp sa citesti , deci nu stii poze cu Diana cand mai vedem ?

Ailed ma bucur ca ai avut o fetita curajoasa si a trecut buba

Scrish , zisa si supernanny tu cand ni-l mai arati pe Luca? poze cu ei amandoi nu ai ?

Alina06 inima sa stii ca mi-am adunat-o din chiloti da nu e prima data cand o culeg de pe scari, clar trebuie sa mai cumpar o portita sa pun si aici la etaj cum se merge spre mansarda ca pana nu cade ea nu se linisteste

Nu mai stiu ce am citit, e iar varza in cap la mine, mai bine m-as duce eu sa fac supa aia ca acusi imi apare barbatu acasa si eu nika mancare, oricum e vineri si tine post, deci apa , paie si .... supa de rosii , ca e innebunit dupa ea ca i-am facut si miercuri si cica best soup ever si ar mai fi vrut da se uita in oala cu jind ca era goala si i-am promis ca ii mai fac vineri

Ahhhh sa nu plec pana nu va spun ceva ce m-a amuzat azi am vazut undeva, nu spui unde scria: "Whoever said that money can`t bring happiness, didnt know where to go shopping!!!" corect sau ce ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Buna seara,

Am intrat sa mai citesc si eu cate ceva..cred ca am citit pe sarite ca nu mi-a ramas mai nimic de spus..

Ma uit la "Romanii au talent" si m-a impresionat baietelul care a cantat cu tatal lui...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Doamne Miki..este de coma!!!
Bine ca nu ti-a zis luni ca ea nu este sigura de nimic...
Nu stiu ce sa te sfatuiesc mami...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Am vazut-o si eu pe Anaxena in clip..Sincera sa fiu pe facebook nici nu intrasem pe site caci nu am dat importanta..
Si sunt cateva locatii si din Pitesti pe care le stiu...

Viss...iarasi m-ai sarit cu calciu...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, daa vreu poze cu floricele . Tu cand iti refaci florile din gradina? Pe ghiceii mei sunt cel putin 1.5m de zapada Pune mana si ia mai repede usita aceea la scara ca sa stai si tu mai linistita, si ma gandesc ca si pt semineu va tb ceva..nu stiu ce...si noi avem mereu frica cu copii la semineul mamei..

delia sti pt ce sunt pupicii? Pentru tine si Andra, abia acum am deschis mail-ul I-am aratat Catalinei felicitarea si a sarit pe taste sa raspunda . Multumim frumos

Si noi ne uitam la Romanii ai talent

Sa-mi tineti pumnii in seara asta l-am culcat pe Cristi fara pampers

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Delia, Andra, felicitari! Pupam fata curajoasa!

Viss, Delia, nici pe mine nu ma deranjeaza dezordinea. Da-le-ncolo de jucarii, ca le strang imediat, cat as fi de obosita. Mizeria ma enerveaza si soacra! Care vine pe la noi si in loc sa mi-l mai ia pe Luca sa ma mai relaxez si eu, se apuca sa faca ea curatenie . Si se grabeste sa faca repede si ma enerveaza, ca mie imi place sa le fac altfel . De', fiecare cu pasarelele lui. Si cand o vad cum fleoscaie cu mopul din 2 in 2, imi vine sa mor de nervi...

Strumphy, frumoase achizitii. Sa le folosesti cu placere. Ai dreptate cu testul. Pai oricum iei pilule, asa ca mai bine un ruj ceva
Cum zici ca faci supa aia de rosii, ca poftesc . Imi scrii si mie? eventual un pm?

Azaz, serviciu usor!

Miki, pana la urma si varianta cu cresa ar fi ok. Parca as avea mai mare incredere ca acolo stiu sa se descurce la o adica. Au si mai mare experienta...

Gata, ma duc la culcare! Eu in week-end apar mai rar, asa ca va spun: week-end relaxant!
Puup!

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 16+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput