Nasterea la Arcadia - Iasi - Bv Simonik! (33)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gravidacori spune:

neata fetele
ce bine ma simt cand vad soarele, acusi iesim la plimbarik
DADA, fata e vioaie,jucausa,nu-i fac eu fata ,nu pare sa aibe vreo prb. eu nu stiu cat laptic papa ea de la titi,dar mreu o incerc cu mancare la o ora dupa san si dak vrea, papa vreo 4 lingurite,apoi da din maini,din cap, se intoarce,nu mai are treaba cu mine. nu i-am facut program,o fi si asta? noroc cu iaurtul ,e preferatul ei si il papa bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Salutare din nou :D

Am intrat doar sa va spun ca am primir coletul de la adfarm, sunt foarte incantata, mi se par profi, am gasit in pachet in jur de 15 pliculete cu mostre mustella stelaria, scutec, crema de fata, sampon... si o geanta de cosmetice mustella
Gata, plecam afara!
Lena ce restart nu-mi gaseste driver-ul, mai bine zis nu mi-l recunoaste, intreat pe loghitec, descarcat altul, facut ce scrie acolo si degeaba , aku cu degetelul, sper sa nu se fi dus portul USB( e wirless).
Caut garantia sa vad daca ma mai incadrez si cd original, sper sa mai existe



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KATY_28 spune:

Buna dimineat si de la noi!
Pupam si noi bulanasele lui Maia.
Si noi ne pregatim de plimbare ca e tare frumos afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielita81

MELISE vrea sa fie martisor?
Am si eu un martisor de 7 anisori...

fericita de Sofia Gabriela 21.08.2011 si Rares Ionut 01.03.2005


Sa-ti traisca martisorul! Al meu nu stiu ce are de gand, dar de azi sunt relaxata ca se intoarce dna Mihalceanu, deci poate sa vina cand vrea. Cat mai repede daca se poate.

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Claudia super ca ai primit pachetul... eu inca astept avizul... Posta Romana
Si geanta si mostre? ce fain :)

Multumim Katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Vreau si eu afara!!! Da' nu ma incumet sa ies singura, ca prin cartier e jale cu zapada... tre sa il asteptam pe tati sa vina de la serviciu, poate nu fuge soarele pana atunci.

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

MElise, scoate nasucul pe geam pana vine tati

Cori, ce poza frumoasa ai la avatar. Estera e toata tati, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamaria2 spune:

Am fost ieri la cou prea mai are licntrol.Bebe Darius e bine, a coborit deja, nu prea mai are lichid dar colul e inchis asa ca speram sa stea pina duminica la locul lui.In rest bine si activ.
Acum stau cu stres din cauza gripei, am fo intr-o vizita duminca si seara dupa ce am plecat noi au facut toti din casa respectiva temperatura mare si acum sint la pat.Sper sa nu incubam si noi.
.Pentru fetele care au bb mici, la cite saptamini ati inceput sa ii scoateti la plimbare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gravidacori spune:

fusei la plimbare..2 ore am stat si tot nu-mi venea sa intru..da e ora de papik..e super
LENA multumim ,da e tati toata,dar are okii si genele mele macar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DadaIna spune:

Pupicei fetelor!gravidacori inseamna ca nu ii mai trebuie nimic in afara de tzitzica si se satura.
clau esti norocoasa.Eu azi i-am sunat pentru ca statusul coletului meu e de vineri pe "pending" si bine am facut pentru ca ei nici nu facusera coletul si totusi e... marti.
Mi-au scris email:
"Buna ziua,
Din pacate nu avem pe stoc produsul AVENT Magic - cana cu figurine 260ml - nici nu va fi disponibil in curand, vor apare alte produse din gama Avent.
Restul produselor vor fi disponibile in maxim 2 zile.
Va rugam sa ne spuneti daca va putem trimite coletul fara produsul lipsa."
Numai noroc din asta am eu
Am zis eu ca tot la Stejara raman ca ma seaca fazele astea si stocuri inventate pe site.
Azi am fost si noi la plimbare vreo 2 ore asa si a fost frumos tare.Cu exceptia acestui lucru azi am avut o zi aiurea tare cu dat la lopeti inainte de plimbare ca se desprinse un bloc de zapada cu gheata de pe casa si mi-a blocat iesirea din casa.Mare noroc ca nu ne-a prins pe amandoua ca eram gata imbracate de iesire.

Mergi la inceput