3-9 martie SMS 848 - Andrei vrea doar sa doarma

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Dana , nici nu stiu ce sa scriu...sunt atat de ravasita.. Ma rog doar sa fie bine pt micutul Andrei...

Da, DDI sunt eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

ma rog si eu pt micut....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Citesc in fiecare zi cu speranta ca se va gasi tratamentul adecvat pt puiutzul mic.

Multa putere lui si familiei greu incercate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Si eu tot citesc aici, sperand ca poate este o greseala de diagnostic sau ca vin vesti bune...
Ii doresc numai bine micutului Andrei!


Lumea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Sper din suflet ca micutul sa nu mai aiba dureri si ca doctorii sa gasesca cea mai buna rezolvare si sa ii redea sanatatea .
Dumnezeu sa il aiba in paza !

Si eu citesc cu inima stransa dar cu speranta ca se vor ivi si vesti bune .

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Aseara am adormit impreuna cu copiii

Andrei a inceput citostaticele, pentru a stopa cresetrea tumorii, dar merg "in orb" pentru ca....inca nu isi dau seama ce este, desi i se fac in continuare prelevari in fiecare zi, ceva ce nu au mai intalnit.

Inca o data ne gandim ca daca acolo nu-i dau de cap, inseamna ca aici nu avea nicio sansa.
Asta pe de o parte poate fi un lucru bun, in sensul sa obtina totusi formularul E112.
Doar ce le-au cerut ca pana vineri sa depuna 20.000 euro...

Au intrat si de la Tomaca


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Nepotul meu ;


www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Azi am vazut suboectul despre Andrei in Canca. Cit de adevarate sunt toate info...nu stiu, pt ca eu inteleg din articol ca ieri ar fi fost montate sonde la ambii rinichi, iar noi stim de la Dana ca Andrei pe WE a fost operat de urgenta....

Aici articlolul:

http://www.cancan.ro/actualitate/intern/spitalizarea-baietelului-in-clinica-din-austria-costa-1-000-de-euro-pe-zi-donatiile-acopera-doar-zece-zile-de-spitalizare-208678.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

of,Dana...nici nu vreau sa ma gandesc,ce s-ar fii intamplat,daca Andrei,nu ar fii ajuns la Viena...da Doamne,sa fie bine pt puiul mic!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

ma rog pt micut....

multa putere in continuare parintilor...in momentele astea trebuie sa fie tari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Helbi, am zis ca au facut un fel de shunt montand un dren si o sonda si ca nu a fost nevoie de dializa.
Nu imi plac deloc astia de la cancan, nu i-am citit niciodata dar se pare ca totusi ii citesc si oameni sensibili.
Mesajele astea le-am avut offline:

"IM Feb 21 5:27 PM

Feb 21 5:27 PM
oanastoian:situatia lui andrei se complica in fiecare zii. nu reusesc sa depisteze diagnosticul sigur astfel incat va trebui sa-i faca o alta biopsie. l-a bagat pe citostatice, se pare ca nu sunt nici cele doua diagnostice care le-au dat. fac teste in continuare"

si

"Feb 22 12:38 PM
oanastoian:buna dana
Feb 22 12:40 PM
oanastoian:a fost florin la discutia cu doctorii si a spus ca maine ii va face biopsie prin punctie cu camera
Feb 22 12:41 PM
oanastoian:au spus ca in doua zile s-au cel tarziu luni vor avea rezultatul
Feb 22 12:41 PM
oanastoian:s-au bazat pe biopsia facuta in romania
Feb 22 12:42 PM
oanastoian:am vazut filmul cu noi pe pro tv international la povestiri adevarate
Feb 22 12:43 PM
oanastoian:au spus ca ei fac totul pas cu pas in folosul copilului
Feb 22 12:44 PM
oanastoian:va vom tine la curent, indata ce avem noi vesti"


Astazi au intrat banii de la
Carmina
Mihaela770
Avem in total 1900 lei si 50euro




CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Nepotul meu ;


www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ;

Mergi la inceput