LMA Licurici de ianuarie-februarie 2009 !! (162)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Iulia . sa il vezi pe Patrick ce tipa dupa taica-su ca pierde apa... lesini de ras
Criss, te razi de mine. pozele alea le-am facut in 15 minute ca cam asta a fost pauza de cafteala . si de abia am convins-o sa stea cu funda aia pe par.... doamne.... de coma e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Am observat ca a sters-o din poze rapid ca ultimele sunt numai cu Pat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

mey, se pare ca le prieste cafteala, ca uite ce poze reusite ai tras...Carla nu mai sta la poze nicicum.

Cris, imi pare bine ca-si revine Daria, tu cum esti?

Si eu sunt pentru program lung la gradinita, ca pana la 12 e doar ameteala.

Mandra mea iar a facut criza ieri cand am lasat-o la gradi, mi s-a agatat cu mainile de par sa nu plec. Cand am luat-o mi-a zis "eu mai vleau la gladi a mea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuliacris

Mandra mea iar a facut criza ieri cand am lasat-o la gradi, mi s-a agatat cu mainile de par sa nu plec. Cand am luat-o mi-a zis "eu mai vleau la gladi a mea"



Din toamna as vrea sa-l dau si eu pe Razvi la gradi de stat ca buzunarul meu nu mai rezista si fix de asta imi e frica.

Carla. Nu sta la poze, dar am vazut ca sta la tuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

da, da, sta daca ma misc repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

la mine asta cu tunsul e SF - adica oricum nu ma pricep iar la circul pe care il facea Patrick cand era mic.... mai bine fugeam de acasa decat sa incerc asa ceva
acu maimuta e cuminte, i-am zis ca data viitoare o duc la tuns la coafeza mea, a zis ca vrea... sa vedem daca o si face
vreau acasa ca tare mi-i rau azi, mama ei de migrena.... :((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Ma gandesc cu groaza ca trebuie sa-i tund pleata lui Razvi ca ii intra in ochi. Ultima data s-a lasat cu show: Razvi era ingrozit de parul care se lipea de el, Adi (aka frizerul) se enervase ca nu intelege de ce se crizeaza Razvi de la un pic de par si eu eram la mijloc, incercam sa-i calmez...ce mai, ca la nebuni.

Si asta s-a intamplat asa la un retus, nu o tunsoare propriu-zisa. Am zis ca-l duc la frizer sa se mai crizeze si altii

Rox si eu ma simt de tot rahatul - daca te consoleaza ...hai acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Multumim pt urari si va invitam la o felie de tort si sampanie (pt copii)
Daca vreti sa ne vedeti am pus poze pe mail.

Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

roxanaz merci; dulcica foc mandra!si Patrick e chipes tare!

bpaula poti eventual o saptamana/luna sa il duci la prg scurt si apoi lung desi la unii copii merge din prima program lung

selene eu as mai incerca totusi; daria e un copil inteligent si oricat ai incerca tu acasa nu prea ai cum sa o tii ocupata; cred ca si de plictiseala face tot ce face

la multi ani vladut de anna mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Rox, tare frumoasa e domnisoara Eva, si fratelo a crescut! am vazut ca ii aveti pe Mr. si Ms. Potatoe Head:))

De tuns ce naiba sa mai zic, stiti ce plete avea Aidan si cat ne-a luat sa-l convingem sa accepte ideea de a merge la frizer. L-am convins si dobitoaca aia i-a taiat urechea:)), apoi cum il mai urnesc eu data viitoare, probabil ca peste un an asha:))

Va las si eu vreo 3-4 pozici cu progeniturile:))
http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/




www.youtube.com/watch?v=qJXut4el9pQ" target="_blank">Nadia

Mergi la inceput