doctora doina popescu simptom

doctora doina popescu simptom | Autor: mariamaruchi

Link direct la acest mesaj

nu mergeti la doctora DOINA POPESCU Simptom este o sarlatanca,vrea sa va ia toti banii si atat...eu sunt paTITA nu s a lasat pana nu mi a luat toti banii,cineva din familie a ramas si datoarem m am simtit inselata..din prea mult bun aimt am fost prostita sper k aceste randuri sa fie citite de fete care au probleme cu sanii,nu mergeti la ea o sava gaseask mii de chisturi inchipuite...va puteti imagina k un medic poate minti in privinta sanatatii voaSTRE doar pt a stoarce niste sume mari de bani fde la dumneavoastra?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexia_21 spune:

pana nu o sa poti pune informatia intr-o fraza nu o sa te creada nimic. ala e primul simptom.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

...si totusi are dreptate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giani spune:

Da' chiar Simptom e numele doctoritei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Am mai gasit cu subiect identic mai vechi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62465&nm=Aveti-grija-cu-dr-Popescu-de-la-SIMPTOM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Ce mi se pare mie revoltator e ca din 2005 se tot scrie de escroaca asta si cu toate astea vad ca inca profeseaza deci nici macar o reclamatie la OPC pt evaziune fiscala nu i s-a facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

si ce-i mai frumos e ca are inca cliente...posibil acele persoane nu cred pana nu o patesc, altfel nu-mi explic cum dupa ce stii ce face o persoana tot mai mergi la ea.
Sau se merge pe principiul... mergi si tu ca sa nu fiu numai eu pacalita :)




Mergi la inceput