test de sarcina

test de sarcina | Autor: Cr3@t@

Link direct la acest mesaj

buna fetelor , am si eu o mare mare dilema, in ianuarie am facut chiuretaj mai precis pe 4 , si 2 saptamani am avut sangerari, dureri etc, am facut tratamen atat cu antibiotice bucal, cat si tratamen cu ovule,am folosit prezervativ ca protectie dar si nu,dar nu sa termine in mine,....problema mea este ca astept ciclul si nu mai vine, asta fiind o problema care m-a preocupat zilele astea si luni am facut 1 test si mi-a iesit in felul urmator: liniuta de sus clara , iar cea de jos fff vaga, am repetat si al 2 test azi de dimineata si la fel, si acu ceva minute am fost la farmacie sa schimb marca testului, adica barza ,si sa iau alt test, am luat si la fel, ....ce inseamna, am sunat doctorul si ma asteapta maine la control, ca nici el nu stie ce sa spuna, este confuz, ori e alba ori e neagra..... in fine voi a-ti patit, sau poate arata confuz testul datorita faptului ca am facut un chiuretaj acu 1 luna de zile datorita beta-hcg acela, care ar mai putea fi prezent intr-o oare care masura.....va rog da-ti un raspuns orice, sincer nu stiu ce sa mai zic, sunt si ff speriata si confuza , va multumesc si va pup, astept mesajele voastre

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cr3@t@ spune:

astept raspunsul vostru cat mai repede...ca sa stiu si ce am de facut

Mergi la inceput