Iarna si Noi - concurs de poze memorabile

Iarna si Noi - concurs de poze memorabile | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Venita cu un pic de intarziere la intalnire, iarna 2012 se dovedeste a fi una de colectie :) Ger naprasnic, zapada in cantitati industriale si gheata. De aceeea si nu numai, iarna 2012 merita a fi consemnata si in fotografii memorabile. Intra in concursul Iarna 2012 si Noi si ai sansa sa castigi unul din cele 3 premii puse in joc (premiul 1 si premiul 2 sunt produse de calitate marca SONY.)

www.desprecopii.com/info-id-7791.htm" target="_blank">AICI PUTETI CITI DESPRE PREMII SI REGULAMENT.

succes,


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Aici trebuie o corectura:
"Pentru a intra in concurs, trimite 2 fotografii din vacanta/concediul tau de vara la adresa..."

http://www.desprecopii.com/info-id-7791.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Multumesc adi2003

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

2 fotografii neaparat sau una e de-ajuns?

******
in al 9-lea cer ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

eu cred ca si una e de ajuns, asa era si la celelalte concursuri.

multumim DC pt acest nou concurs

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Puteti participa si cu o fotografie desigur - la concurs se poate participa cu maxim 2 poze

Aici au inceput sa apara fotografii frumoase de iarna http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna+2012

Haideti - va asteptam cu poze si descrierile lor la adresa pozedc@gmail.com




Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

daria, stiu ca la alte concursuri se putea si numai cu una, da' na, intreb ... fiecare concurs e cu treaba lui, se pot schimba regulile, nu?

anda, merci de lamuriri.

******
in al 9-lea cer ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

Puteti participa si cu o fotografie desigur - la concurs se poate participa cu maxim 2 poze

Aici au inceput sa apara fotografii frumoase de iarna http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna+2012

Haideti - va asteptam cu poze si descrierile lor la adresa pozedc@gmail.com


am trimis astazi o poza cu juniorul la prima lui avnetura cu saniuta, se paoet trimite a doua poza mai tarziu? ca asi dori sa-i fac una acum cand este zapada mare dar mo nu ma lasa vantul!





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameivoinicul nostru la 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

kmy_black - da, puteti trimite a doua fotografie mai tarziu



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

kmy_black - da, puteti trimite a doua fotografie mai tarziu



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates


multumesc mult

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameivoinicul nostru la 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Tocmai am trimis si eu 2 poze

Mergi la inceput