Iarna si Noi - concurs de poze memorabile

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/o2.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Nu uitati ca pe langa fotografiile atasate sa precizati numele de membru desprecopii.com cat si o descriere a pozelor.

Pozele se trimit la adresa pozedc@gmail.com

Va asteptam in concurs !



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/aa2.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Haideti - indrazniti si impartasiti cu noi clipe frumoase de iarna! Aveti sansa sa castigati produse frumoase de marca, SONY !

Asteptam pozele voastre la adresa pozedc@gmail.com - nu uitati sa precizati numele de membru si o descriere a pozelor

www.desprecopii.com/Images/Upload/io1.jpg" border="0">



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/ol2.jpg" border="0">

Asteptam in continuare pozele voastre la adresa pozedc@gmail.com



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lescaut spune:

OK. O sa scotocesc prin poze sa vad daca gasesc ceva haios sau memorabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Au aparut o multime de fotografii frumoase - gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=13&folder=Iarna 2012" target="_blank">Albumul concursului Iarna 2012 si Noi



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:


De ce naiba ne credeti idioti? Deja devine suparator:

Vacanta in Ucraina zici?

Plagiat:
ibt1:

http://yawall.ru/Priroda-oboi-dlya-rabochego-stola-foto-kartinki/50909-belosnejnoe-utro.html
si acelasi utilizator

ibt2:

http://www.fonstola.ru/49672-sneg-zima-dom.html

Acest poze sunt descalificate si utiizatorul va avea contul inchis.




www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce ochi de vultur ai

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Au fost sterse fotografiile impricinate, nu? Nu de alta, da' sa nu fim tentati sa le votam. Mi s-a intamplat la un concurs trecut, am votat niste fotografii care apoi s-au dovedit plagiate. Si nu mi-am putut recupera punctele pt. a vota alte foto care meritau cu adevarat.

Fff multe fotografii faine!! Bafta tuturor!!

******
in al 9-lea cer ...

Mergi la inceput