Aradence DC (169)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Si la noi ningeee si azi-noapte a nins


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

si...Doamne cat de frumos ninge afara



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei




Acum?
Am fugit la geam sa vad, deja totul e alb.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Seara buna, intru si eu la ceas de noapte ca nu mai pot de incantare. De 2 zile ne ocupama, eu si copii, de confectionat martisoare. Au iesit superbe, facute cu manutele lor dupa inspiratia lor, Doamne ce atmosfera frumoasa cat iubesc ceasurile astea cand toti suntem preocupati de acelasi lucru, cat iubesc strigatele lor, "mami hai sa vezi ce frumos a iesit, mami am reusit si eu sa fac", ne-am certat ca chiorii pe flaconul cu lipici, ne-am imbrancit sa prindem ultima broscuta decupata, ne-am incurajat, ne-am ironizat, au fost doua seri de iubire maxima si va mai fi si maine una, sper sa simta si cele ce vor primi martisoarele iubirea ce o transmitem.

N-am putut sa nu impartasesc cu voi asta, de fapt as vrea sa impartasesc cu intreaga lume cat sunt de fericita.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Si la mine e alb tot si ninge frate, ninge.

Alina mi-a venit pachetul, mi-a trimis postasita mesaj, dar n-am avut timp sa tre, asa ca m-oi duce maine.

Clau , hai ma ca de monotonia asta avem cu toatele parte. De tine depinde de care parte te situezi. Nu se poate sa n-ai parte de o cat de mica bucurie in fiecare zi, un fb, un zambet, o imbratisare, o mancare reusita, o oala distrusa.......

Ada ai picat de pe planeta?

X ray eu am primit ceva sirupuri de la homeopatila pentru sinusita, s-au dovedit miraculoase, dar banuiesc ca ai incercat tot ce se poate daca esti cronica deja. Daca te intere oi cauta flacoanele sa vad ce era.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:



Poftiti de serviti

Eu am dormit 3 ore azi noapte. S-au trezit ai mei copii tot pe rand cu diverse probleme si de pe la 4 l-a luat pe Vic asa o tuse urata, apai pana i-am dat remediile de rigoare nu mai avea rost sa ma culc.

Azi sunt acasa la smotruiala. Vreau sa-mi fac curatenie sus ca am ramas de caruta.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata!

Miha am citit postarea ta cu martisoarele...si ti-am simtit fericirea...
Nu pot sa spun decat ca in acest moment te invidiez...si ca mi-e un dor cumplit de copiii mei...

In rest ...nimic nou...
Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Vin si io la cafea!

Miha, nu ai pozat martisoarele sa le vedem si noi?
Din ce le-ati confectionat?
Mie mi-a venit pachetul saptamana trecuta. E faina bratara!

Ioana, ma bucur ca esti cu noi la cafea.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ce bratara??
Ce martisoare?
Sa le vedem!

Alina si eu ma bucur ca pot fi in zona...macar o vreme.....sa vedem pe unde mai plec tura viitoare...si cat...si cum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Pauza de ceai, nu apuc sa fac cate mi-am propus, uff cel mai mult mi-a luat pusul lucrurilor la loc. Este debandada peste tot.

Alina , le-am pozat mai avem azi de terminat cateva si le-oi pune sa le vedeti. Sunt de-a dreptul superbe, puteam iesi linistita cu ele la taraba.

Ioana tu esti la lucru?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Miha sunt la lucru non-stop ca traiesc unde muncesc....dar de cate ori apuc mai "arunc" cate o privire in zona...



Mergi la inceput