BRAVO ADRIANA - Delfinasi de iul-aug 2010 (46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

La multi ani, Mycya!!! Sa ai parte de multe, multe bucurii si impliniri, sa fii sanatoasa si iubita! Esti o mamica minunata!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Fetele care ati comandat pe driedfruits, v-a ajuns comanda? Sunteti multumite? Astept feedback sa pot comanda si eu (mi-a luat S susan, pe o punga de 250 g a dat cat pe 1 kg comandat pe site).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

BUNA DIMINEATA!

MYCYA ,LA MULTI ANI draga mea,sa fii iubita,si fericita



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Uitam de pt bb de Adriana!

Ulei de zmeura, aproape 1000 lei pe litru (dada, o mie) . Oare ce boli vindeca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

BIAnca, la multi ani!! Sa fiti sanatosi si fericiti! Te pup

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Bianca, la multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Saddie Michelle matusa Alice Katalina Crispro si tu esti o mamica extraordinara si o prietena ce rar mai gasesti!!!
va multumesc mult de urari si va doresc sa aveti parte de tot ce e mai bun si mai frumos pe lumea asta

va servesc cu eclere ,vin rosu , o pe cei care au petrecut cu delfinasii azi noapte si ca tot e dupamiaza va invit la o fripturica si paste cu creveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissy77

Fetele care ati comandat pe driedfruits, v-a ajuns comanda? Sunteti multumite? Astept feedback sa pot comanda si eu (mi-a luat S susan, pe o punga de 250 g a dat cat pe 1 kg comandat pe site).

Cristina cu Beatrice-Teodora (25 iun. 2010) si Elise-Stefania (3 dec. 2005)


crissy eu am doua comenzi deja primite de la ei si mai fac una saptamana care vine. Produsele au fost foarte ok de fiecare data. La prima comanda a durat livrarea mai mult decat au spus dar cred ca a fost din cauza curierului.
Atentie ca preturile de pe site sunt fara TVA dar cand finalizezi comanda se afiseaza si pretul cu TVA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

sa nu uit de motatele pentru Adriana




Edit : am "cracanat" pagina cu motatele astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Wow, Mycya, ce de bunatati!!! Ma servesc cu de toate, fara ezitare!

De cateva zile mananc numai prostii la micul dejun: sarmale cu carnati, a doua zi ciorba de cartofi cu costite afumate, azi am mancat mazare cu carnati. Da ce bune au fost. acum il culc pe v si imi fac gris in lapte, cu scortisoara si sirop, plus niste capsuni intregi dintr-un borcan de dulceata.

Crissy, ca intrebai de apa- V bea cam 150 ml apa pe zi, de obicei. E f bine, ca pana acum bea 50 ml. El nu bea alte lichide, nu supa, nu ceai, nu suc. Toata ziua is cu apa dupa el. Acum bea mai bine ca ii place canita cu cioc, si mereu i-o pun la vedere.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput