Piatra Neamt, Perla Moldovei (93)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uliiasi spune:

Gagici, sunt si eu pe aici, doar ca am o perioada tampita rau la servici si abia daca pot sa intru odata la cateva zile sa va citesc. Abia astept sa vina o perioada mai lejera putin ca nu stiu cat mai rezist in ritmul asta.
Multumesc muuuuuuuuult muuuuuuuuuult de urari, am mai intinerit un an .

Alexa, multa bafta la noul servici, tinem pumnii. Las ca e bine ca reintrat in activitati de genul asta.
Hai ca tre sa plec acum, dar o sa revin. PUp!

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009) si 20+ cu
www.youtube.com/watch?v=o2K9w09EPiU" target="_blank"> Botezul lui David
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
Cine e amator de o cafea? O beau repejor si-am plecat, si azi am o zi plina.
Iulia - ce face burtica, cum te simti?
Pupici la toata lumea

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Allexa, sar'mana de cafea! Foarte buna si adusa la tzanc! O zi usoara!

Ce faceti? cum mai stati cu iarna? . Noi am fost ieri o ora la saniush, am inghetat bine. In rest, nimic nou:munca, munca,munca ... casa .. si cam atat. Un vin fiert cand bem si noi? (eu tot intreb poate -poate mai sunt si alti amatori de iesit din casa in gasca).

O saptamana usoara si calduroasa va doresc!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si eu sunt pe aici ... prin casa, la caldurica.
Laura, eu as fi amatoare, dar stai sa se mai dezmorteasca vremea afara, nu prea au chef fetele de iesit ... cu frigul asta de abia astepti sa ajungi acasa de la serviciu... eu, cel putin, sunt satula de atata frig.
Alexa, nu ne spui cum e la serviciu? Te-ai acomodat cat de cat?
Iulia, ce faci, mai ai pana intri in prenatal? Ai burtica mare?

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
O ciocolata calda? Cine vrea? Sau o cafea cu lapte,buna,buna
Ellinia - la "serviciu" , e bine, am inceput sa ma obisnuiesc, dar clar ca am foarte multe de invatat, de saptamana viitoare incep si niste cursuri.
Astazi l-am inscris pe Stefan la gradinita, nu-mi vine sa cred ce baiat mare am

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Sa aveti un week-end cat mai placut!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

salutare scumpe pretene!!!
Va trimit un pic de soare,niste vantut si ploite si imi trimiteti si mie jumatate din zapada care este acasa???????,aici e ok cu vremeaa,cand au fost 5 cm de zapada deja e 'criza'dar sa fi fost cat e acasa ,mamaaaa nici nu vreau sa ma gandesc....noi suntem bine,scoala e bine,mai mult pt Stefi si mai greut pt mine dar ne descurcam,nu e de plans,activitati sunt mai ales acum ca avem o saptamana de vacanta,asa ca piscine,patinoar si mai nou gasii si partie de schi artificilaa,ca dee....biciclete la greu,parculete si nebuniii ,cum ne stiti...
Va citesc,ma bucur pt voi si pt copilasiii care deja ii inscrieti la crese si scoli???vai ce mai trece timpul.....acusi ne va tremura barbiile la examenele lor ,nunti.no ca exacegerez!!!oricum imi este dor de voi,ma uit cu Stef la poze si asteptam sa ne revedem!!!
Va imbratisez cu multa fortaa,va servesc din nou cu ciocolata si cate o micuta bere cu fructee.....

carmen si stefii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Carmne, iubita, pai te asteptam la noi! Zapada este, slava Domnului! Azi a fost caldut si bine. Am fost sus cu telegondola si ne-am dat pe partia de sanii, suuuper a fost. Poate apuc sa pun si niste poze. Va pupam tare!! (ieri am trecut pe Dacia pe langa blocul unde era magazinasul tau si ma gandeam cu nostalgie la vremurile cand te vizitam acolo )



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Laura, si cum a fost pe partie? E intr-adevar abrupta cum se spune? Sa ne pui poze sa va vedem!
Carmen, cand ma vii pe acasa? Te-ai obisnuit acolo, ai ajuns sa zici ca acolo e casa ta ? Mama, ce intrebari existentiale iti pun de luni dimineata...

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Cristina, nu e abrupta, e fain tare. Doar ca noi am fost cum cobori din gondola, dupa ce se termina casutele alea din lemn, pe stanga. Cred ca era un drum forestier acolo , care urca pe sub gondola, sus, prin padure. Am sa pun poze



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput