Piatra Neamt, Perla Moldovei (93)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Haideti ca acum ma simt cu musca pe caciula si nu vreau sa fiu inteleasa gresit - promit sa nu mai trag pe nimeni de urechi pe-aici, nu asta a fost intentia mea, de fapt. Eu voiam sa mai animam sb. si in timpul anului, pana la urma, nu doar de 1 iunie. Ca sunt copii despre care, poate, am vrea sa mai citim cate ceva, uneori, sa ne cunoastem mai bine etc.etc. Intelegeti ce vreau sa spun, da? azi inca nu m-am trezit bine si nu-s foarte coerenta. Deci, ne vedem de 1 iunie, da?

P.S.: si daca am suparat pe cineva, imi cer scuze!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

hai ma lora ca nu suntem copii sa ne suparam....stai linistita..

dati si voi o cafeluta mare ca sunt zombi..

eu atunci pe 1 iunie pot veni abia de la ora 17.30 si nu mai devreme, caci dra mea pana se trezeste..pana papa..etc......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!

Hai ca meritati toate o cafea buna, asa ca va trimit pe tinerelul asta:



Si eu zic ca ar trebui sa ne vedem cat mai multe de 1 iunie. Si zic si ca ar trebui sa scriem mai mult si mai des , dar pana la urma, fiecare are prioritatile (adica nu toti stau pe calc. cat stau eu de ex.) si zona lui de interese (poate cineva citeste ca sa afle ce se mai barfeste in urbe, dar nu are chef sau nu i se pare destul de interesant ca sa si scrie). Deci ne pupam, ne impacam si facem planuri.

Eu rog sa iasa 'la lumina' si sa scrie 2 randuri si alti useri care doar ne citesc. Va asteptam pe toti de 1 iunie!!! Hai!

Nu ma faceti sa strig dupa voi Ema, Ancutza, cosminiq, ramona-patra , va simtim lipsa! Mai dati un semn pe aici si hai cu noi la joaca de 1 iunie!!

O salut si pe Bogdana (), pe Andreutza, pe mama Mirunei, vecinica mea Care mai sta pitita dupa monitor si nu zice nic'? Hai cu noi!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

sunflower (scriu asa ca sunteti cam multe Cristine pe aici si sa stim care cu cine vorbim ) multumesc mult de tot pentru efort! Si eu votez pt 3 ore incepand cu 17:30.
Daca toata lumea e de acord, ma duc sa vorbesc si eu personal cu Alina, sa ii dau avansul. OK? Hai! treceti la vot si la exprimarea parerii. Ziceti macar un da/nu, punctual.


1. Locatie: Lolipop;
2. Stam 3 ore, de la 17:30 la 20:30
3. Punem bani la comun si luam ceva prostioare la copii (baloane, creta, lego ... lista e deschisa);
4. Cumparam sau facem noi prajiturele;
5. Facem tombola cu scop umanitar;
6. ?
7. ?





Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

punctele 1-2-3 ok.
4 - sunt de acord cu ce decide majoritatea. daca e de facut, una cu visine pot sa fac si eu.
5 - tombola e iarasi o idee buna, sa ne anime si pe noi si sa facem si ceva bun. putem contribui cu ceva ce avem, bijuterii sau cosmetice (noi, desigur)?

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Buna seara de la o alta oaie ratacita .
Voi stiti ca imi sunteti simpatice si am aici cel putin 2 prietene tare dragi care au stiut sa imi zica o vorba buna atunci cand eram la pamant rau de tot .
De scris nu prea am mai scris, e adevarat, dar am mai citit din cand in cand. De la servici nu pot intra iar acasa trag toti de mine si nu mai am nici dispozitia necesara, nici timp. Dar voi incerca sa fiu mai activa PROMIT .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

buna seara fetelor,
Sunt si eu una dintre oile ratacite, dar sincer nu mai am timp sa intru pe net. Laura tu stii ca am mai vb la magazin, sincer dupa 10 ore de stat cu ochii in monitor, nu prea mai vreau sa vad calculator in fata ochilor, iar cand ajung acasa in jur de 20, fiimea vrea si ea joaca si uite asa trece timpul si nu mai apuc sa deschid laptop-ul.
IN legatura cu 1 iunie sunt deacord cu locatia si cu tot ce hotarati voi, mai putin cu facutul prajiturilor din lipsa de timp. Si e ok cu ora, cred ca ma pot pleca mai devreme, daca anunt din timp.
VA pup si noapte buna.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

eu sunt de acord cu toate punctele..mai putin cu facutul prajiturilor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Buna, fetelor
Laura, multzumesc pentru mesaj, chiar nu am prea citit aici de muuult, nici pe forum nu am mai prea intrat.
O sa venim si noi, ne convine si locatzia si ora...prajituri nu stiu sa fac, dar as putea sa o rog pe mama sa imi faca
Ce ar trebui sa aducem pentru tombola? Eu as putea sa fac un tutu dragut
Abia astept sa ne vedem.
Cum se procedeaza, cand iti dam banii?



Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna seara!...sau buna dimineata?? In fine...ce o fi...
Deci : 1 - da,
2 - cred ca da,
3 - da,
4 - da,
5 - DAAAA!!.
Sa aveti o noapte linistita!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput