Piersicute de iul-aug 2012 (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Seara buna la burtici!

Am revenit de la munte,am mancat si apoi am tras un pui de somn.La noapte iar nu dorm,cred.
Dupa ce m-am trezit stateam eu asa cu burta in sus si simteam gagalicea cum se misca.Cred ca i-a prins bine si lui aerul de munte.

Bun venit burticilor noi!!!

Diana,multumim de capitol!
Eu de pe telefon n-am sanse sa deschid capitol nou,haha.

Biribu,n-am escaladat dar eram aproape sa ma sui si eu pe sanie...ca schiurile nu le-am luat de frica sa nu ma tenteze.

Muraturica,eu asa stiam ca 20 de pagini trebuie sa aibe un capitol.S-a schimbat ceva?Avem voie mai multe pagini?

Paulici,cu spunea si Biribu,conteaza materialul genetic,indiferent de creme.Eu ma dau cu orice imi pica in mana,dar de obicei creme foarte grase gen Melkfett.

Adarev,salutam si noi baiatul,dragul de el!


Ma duc la copil,ca dupa ce ne-am intors de la munte l-a apucat diareea si a si vomitat o data.Acum tuseste.Nu stiu daca e enterocolita sau de la gat.

www.flickr.com/photos/9613794@N05/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)



15 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Am fost afaraaaaa la zapada , este foarte frig dar mi-a placut , fetelor tot pe la bucatarie si azi ? ... trebuia sa va relaxati astazi .
Bebe la mine face tumbe , acum ma amuz la maxim , nu am experimentat astfel de senzatii pana acum ... dar acum ma distrez pe seama lui .
Un inceput de saptamana usor si fara batai de cap . Noapte buna !!!



15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxypuy spune:

hello burtici! wow, cata activitate pe aici! am avut ceva de recuperat
ada - vad k te simti mai bine dk iesi in oras ai grija cu gerul asta sa nu te intoarca raceala.
muraturik - asta seara dupa baie am incercat si eu prima data uleiul de masline pe burtik si pe sani si e super tare! nu trebuie sa dai f mult si sa stii k intra f repede in piele. trebuie masat bine pana nu se mai simte unsuros si e ok. sticla cu pulverizator gasesti la yves rocher sau la bamboo (dar poti folosi una ramasa de la spray de par, odorizant picioare etc). eu cred k o sa continui cu ulei de masline pt ca e singurul despre care am certitudinea k e natural.
bun venit noilor burtici si sa auzim de bine
chiar ma ingrijoreaza fleur ca nu da nici un semn de atat timp...
iuli - ai grija de tine si nu mai pune nimik la suflet! cel mai important proiect pt noi acum este BB! nu job, nu cariera, nu clienti nervosi sau sefi ciufuti

va pup pe toate si va doresc o saptamana usoara!

Roxy
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Buna dimineata fetelor. Sa aveti o zi superba. Eu va dau cafeaua , am ajuns la serviciu. Sunt rupta de somn. Azi ma duc la morfofetala, de fapt in seara asta. Sa-mi tineti pumnii ca mor de frica. Sa dea Dumnezeu sa fie bine. Va pup si intru mai tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Buna dimineata.
M-am reintors si eu la birou dupa atatea zile. Mi-e somn de mor, dar am o gramada de treaba pe care sper sa o termin.
Ada, iti tin pumnii. Sa ne spui ce ai facut.
Roxy, mersi de informatiile cu uleiul de masline. Trebuie sa imi fac curaj sa incerc si eu.
Dacont, nu stiam ca e o regula a forumului asta cu capitolul la 20 de pag. Credeam ca faceti asa fiindca asa vreti. Multumesc de raspuns.
In rest, ce sa mai spun...sanatate tuturor si ne citim mai tarziu cand imi mai termin si eu din treaba.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Buna dimineata burtici,
Mult succes azi la doctor Ada , stai linistita ca totul este OK , nici nu are cum sa fie altfel .
Spor la munca ... mai ales lunea ...

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Yuhuuuu!!!!!! Avem baietel!!!! Imi editez acusica semnatura si pun si caruciorul albastru!!



Delia, 9+ si mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

buna dimineata.
ada mult succes la doctor.abia astept sa te reintorci sa ne dai vesti bune.-dar ce fel de morfofetala iti faci acum?
delia felicitari!!!!!!!!!!.deci vei fi o mamica fericita cu 2 baieti si 2 fete.ce superrrrrrrrrrr.si eu vreaudar pe aialalti 2 sa ii nasca sotu

16+
rafael albert(25.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZIZOU spune:

Neata, fetele!

Ada, o sa fie bine vei vedea!
Freedelia felicitari!

Am inceput saptamana excelent cu o vizita la baie ca ma bufnit greata din pat. Acum ma doare burta de cat m-am fortat sa vomit ceva.

of...inca o zi petrecuta in pat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_1403 spune:

Buna fetelor.
Ada ms de cafea. Si eu sunt la servici deja si o gramada de treaba.
Bun venit fetelor noi.
Freedelia felicitari pentru flacau.
Intru mai tarziu.
Pop

14 + , viitoare mamica de print

Mergi la inceput