Albinute & bondari de '07 (4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani , iubita mea !!!

La multi ani Winnie !



La multi ani tuturor mamicilor din lume !!


Va multumim frumos de urari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

La multi ani! pentru sarbatoritele de ieri, si pentru sarbatoritii de azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani Stefan !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

La multi ani Stefan,Alexandru si Sebastian! Sa fiti sanatosi,norocosi si voiosi.Sa va bucurati parintii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

La multi ani sarbatoritilor din
10.03 Adrian,Daria Elena si Adelina
11.03 David Gabriel,Maria,Delia,Rares.
Sa cresteti mari,sanatosi,norocosi si voiosi.

fie-mi scuzata absenta dar am un mucos si harait de sarbatorit si o mitzosica fitzosica ce a facut si ea un pic de febra sambata.
ieri am avut petrecerea de ziua printului meu balai.a fost frumos,a primit daruri mult asteptate dar si surprize.cadoul de la noi il va primi azi ca sa simta totusi ca azi e ziua lui,zi binecuvantata.
daca se face album de 5 ani as vrea si eu user si parola la webshots ca le-am uitat si pun si eu poza.multumesc.

Acum 5 ani,intr-o luni de dimineatza,soarele rasarea mai puternic ca niciodata;mica mea raza de soare imi lumineaza viata de 5 ani si o sa o faca mereu.SA-MI TRAIESTI BAIATUL MEU CU PAR BALAI SI OCHII CA CERUL DE VARA.MAMI TE IUBESTE MAI MULT DECAT ITI POTI IMAGINA SI DECAT POATE SPUNE ORICE CUVANT.

La multi ani sarbatoritilor de azi
Aida,Matei Stefan,Lucas Nicolas,Irina Giulia,Sara Antonia,Mihnea Bogdan si Victor Mihai-fiul meu.Sa fiti sanatosi,norocosi,voiosi,veseli si intreprinzatori.Sa aveti o viata frumoasa si plina de realizari.

sunt cu amandoi acasa pentru ca trebuia sa ajungem la dr doar ca a nascut asistenta si dr e singura si nu face fata asa ca ne-a chemat maine la 13.30,pana atunci Panadol si ambroxol si petrecem noi in casa cum stim ...sper sa nu se agraveze nimic la nici unul
Multa sanatate si o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuulti ani sarbatoritilor de zilele acestea !!!

La muuuuulti ani: Giulia, Victor, Matei, Lucas !!!


Sa fiti sanatosi, in primul rand, norocosi, voiosi, voinici!


Noi ne laudam cu rosu in gat... Mihai primul, Andrei urmatorul... sper sa reusesc sa-l dreg si pe Andrei fara prea multe emdicamente. Mihai pare sa fi scapat. In plus, ne-au dat-o si noua, astia mari...

si multa sanatate bolnaviorilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Ce de sarbatoriti azi !!
LA MULTI ANI GIULIA !!!!
LA MULTI ANI MATEI !!!!
LA MULTI ANI VICTOR !!!
Sa cresteti mari si sa fiti sanatosi !
Si sa aveti petreceri frumoase cu cadouri multe , multe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI![/red]GIULIA,VICTOR, MATEI,LUCAS, MARIA si DAVID!


[red]Sa cresteti mari, sanatosi, voiosi si norocosi!

Mamici sa va traiasca, sa va implineasca si sa va aduca multe bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

Multumim de urari!
Le urez si eu La multi ani cu sanatate tuturor albinutelor si bondarasilor din stup.Sa creasca mari si sa ne aduca numai bucurii!

Eu nu am scris de mult...nu am scuze, desigur, dar am intrat si am citit destul de des. Imi sunteti foarte dragi si aproape de suflet si m-am simtit intotdeauna bine alaturi de voi.

David a crescut mult, are 21kg si e foarte inalt, seamana cu taica-sau. Merge la gradinita si,din pacate,este stresat de litere.Vrea sa le fac perfect si se supara cand greseste.Altfel,e 'artistul' casei,foarte talentat la desenat.Sta ore intregi sa deseneze diverse personaje, apoi le coloreaza si le lipeste pe...peretii camerei lui.
Asa ca avem o camera plina-plina de "picturi" .

Cam atat despre noi,deocamdata.Sper sa mai scriu curand, dar nu promit.

Va doresc toate cele bune si inca o data La multi ani tuturor!

Mergi la inceput