Pufi de 2010 (60) - La multi ani Arwen!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Atlantique daca vrei il sterg.
Unde la Cta ai nascut? Eu imi propusesem sa nasc la Isis dar mi-a fost teama de drumul pana la Cta.

Stiu ca a mai intrebat cineva de larisel, sper ca sunt bine si ele si babi. Am visat-o noaptea trecuta.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantique spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Atlantique daca vrei il sterg.
Unde la Cta ai nascut? Eu imi propusesem sa nasc la Isis dar mi-a fost teama de drumul pana la Cta.

Stiu ca a mai intrebat cineva de larisel, sper ca sunt bine si ele si babi. Am visat-o noaptea trecuta.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



Nuuuu. Vor mai fi ocazii sa fiu prima.
Azi voi sunteti sarbatorite!
Merci ca te-ai gandit oricum

La Euromaterna. A fost super. Eu am plecat la 10.00 din Br cu apa rupta si am ajuns la 17.00 la spital, a fost cu peripetii...o vreme cum este acum.
Asa am gasit eu forumul...cautam subiecte legate de Euromaterna si ....pac

Sorina parca intreba de Larisel. Si eu sper sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Eu nu am somn si maine Ariana ma ia de fresh la 6 :(


Simply,mami de fetita frumusica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui atlantique
Nuuuu. Vor mai fi ocazii sa fiu prima.
Azi voi sunteti sarbatorite!
Merci ca te-ai gandit oricum

La Euromaterna. A fost super. Eu am plecat la 10.00 din Br cu apa rupta si am ajuns la 17.00 la spital, a fost cu peripetii...o vreme cum este acum.
Asa am gasit eu forumul...cautam subiecte legate de Euromaterna si ....pac

Sorina parca intreba de Larisel. Si eu sper sa fie bine!


Ai avut ceva curaj!
Eu cand ma duceam sa nasc, s-a oprit al meu sa-mi ia guma de mestecat (nu puteam sa nasc fara) si a gasit o cheie pe jos. Omul, binevoitor s-a intors la chiosc sa lase cheia, iar eu l-am certat ca doar nu vrea sa nasc in masina cat face el fapte bune. Acum imi dau seama ce exgerata eram, daca trebuia sa ma duca la Cta, ajungea saracul om grizonat.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Stiti, eu cand citesc mesaje de genul asta (Alexutza) ma bucur mult pt voi ca ati reusit sa construiti relatii frumoase de prietenie, va intalniti, pufii se cunosc intre ei, se joaca impreuna... dar totodata imi aduc aminte si ma oftic rau ca nu am fost cu voi de la inceput. Va invidiez... ma simt super cu voi, intotdeauana am gasit o vorba buna aici, m-ati incurajat de fiecare data, am invatat multe de la voi insa raman cu regretul asta ca nu v-am gasit mai devreme.



Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Eu nu am somn si maine Ariana ma ia de fresh la 6 :(


Simply,mami de fetita frumusica




Poti sa bei un pahat cu lapte, am inteles ca adormi mai usor.
Dar cum de e Ariana asa matinala?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Stiti, eu cand citesc mesaje de genul asta (Alexutza) ma bucur mult pt voi ca ati reusit sa construiti relatii frumoase de prietenie, va intalniti, pufii se cunosc intre ei, se joaca impreuna... dar totodata imi aduc aminte si ma oftic rau ca nu am fost cu voi de la inceput. Va invidiez... ma simt super cu voi, intotdeauana am gasit o vorba buna aici, m-ati incurajat de fiecare data, am invatat multe de la voi insa raman cu regretul asta ca nu v-am gasit mai devreme.



Mamica fericita de Mara si de David



Nyny priveste partea plina a paharului, ne-ai gasit!
Eu inca sper (stiu ca si Lorex) sa facem o intalnire cu toti pufii.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantique spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui atlantique
Nuuuu. Vor mai fi ocazii sa fiu prima.
Azi voi sunteti sarbatorite!
Merci ca te-ai gandit oricum

La Euromaterna. A fost super. Eu am plecat la 10.00 din Br cu apa rupta si am ajuns la 17.00 la spital, a fost cu peripetii...o vreme cum este acum.
Asa am gasit eu forumul...cautam subiecte legate de Euromaterna si ....pac

Sorina parca intreba de Larisel. Si eu sper sa fie bine!


Ai avut ceva curaj!
Eu cand ma duceam sa nasc, s-a oprit al meu sa-mi ia guma de mestecat (nu puteam sa nasc fara) si a gasit o cheie pe jos. Omul, binevoitor s-a intors la chiosc sa lase cheia, iar eu l-am certat ca doar nu vrea sa nasc in masina cat face el fapte bune. Acum imi dau seama ce exgerata eram, daca trebuia sa ma duca la Cta, ajungea saracul om grizonat.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)




imi inchipui...

Mie imi era frica si sa gem prea tare ca la cat de stresat era fix asta ii trebuia. Si asa dr mi-a zis ca se gandea cum sa-i explice sa ma asiste si el pica jos daca vede sange.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Mirela, Ariana mereu e asa matinala, ma consider foarte norocoasa daca se trezeste la 7 . Indiferent la cat adoarme , la ora 6-7 e in picioare , apoi la 12-1 somn de amiaza si seara in jur de 8-9 (depinde de cat doarme la pranz);

mie nu prea imi place laptele dulce :(


Simply,mami de fetita frumusica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atlantique spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Stiti, eu cand citesc mesaje de genul asta (Alexutza) ma bucur mult pt voi ca ati reusit sa construiti relatii frumoase de prietenie, va intalniti, pufii se cunosc intre ei, se joaca impreuna... dar totodata imi aduc aminte si ma oftic rau ca nu am fost cu voi de la inceput. Va invidiez... ma simt super cu voi, intotdeauana am gasit o vorba buna aici, m-ati incurajat de fiecare data, am invatat multe de la voi insa raman cu regretul asta ca nu v-am gasit mai devreme.



Mamica fericita de Mara si de David



Nyny priveste partea plina a paharului, ne-ai gasit!
Eu inca sper (stiu ca si Lorex) sa facem o intalnire cu toti pufii.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)





Wowwww, ar fi foarte tare!

Mergi la inceput