**Prichindei nazdravani 2008!**(19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

la.
La noi s-a instalat de aseara zapda,acum batre vantul f.tare si ningesi eu un frig brrrr.
Ce dragutza corcodusa ta Marianasi a mea ma pune sa yi mai arat litere sa scrie ea dar nu prea am timp si nici starea necesara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana dupoa cum m-ai sfatuit tu aseara am incercat sa fiu mai zambitoare si tot nu a mers nu a vorbit deloc cu mine,imi raspundea doar daca il intrebam eu ceva atat in rest ma considera un fel de mobila in casa,deja nu stiu ce sa mai fac,am ajuns ca Don Quijotema lupt cu morile de vant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana dupoa cum m-ai sfatuit tu aseara am incercat sa fiu mai zambitoare si tot nu a mers nu a vorbit deloc cu mine,imi raspundea doar daca il intrebam eu ceva atat in rest ma considera un fel de mobila in casa,deja nu stiu ce sa mai fac,am ajuns ca Don Quijotema lupt cu morile de vant

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, . Ma gandesc ca ati avut totusi cateva schimburi de replici in cursul zilei, nu ? Persevereaza.... Chiar daca sufletul tau plange, fii tare pe pozitie....
Stii cu ce idei am venit azi la job ? M-am gandit ca dc sa dau atatia bani pe martzishoare? Mai bine "ma bag" la confectionat bijou-uri . Si am gasit www.samargelim.ro" target="_blank">asta si sunt foarte incantata ca as putea sa execut ceva frumushel . Zic ca o sa fie mult mai apreciate decat martzisoarele pe care pe porti doar o perioada scurta de timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Stiu asta ce mi-ai lasat tu,chiar vara trecuta am fost la un workshop organizat de ei si mi-am luat si materiale
Legat de sotul meu asa va ramane situatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Acushica am bagat o cerere de CO...si-am primit aprobarea...
Asa ca miercurea veetoare...noi tzushti putin la munte la zapada..la Cheile Gradistei- Fundata
N-am stat prea mult pe ganduri...ca probabil as fi renuntat...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita felicitarisi distractie placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

o ciorba de legume cu legume mexicane sper sa veniti la masa,va las cate o portie virtuala
Va las si cate o de dupa-amiza sa prindeti puteri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Hello!
Da' ati tacut malc?
Ce vroiam sa va intreb...Prichindelele(ii) voastre sunt preocupate asa...la modul mai serios de o chestie anume?...sper sa intelegeti ce vreau sa zic...adecvata varstei lor...
Am auzit si eu prin diverse locuri...ca unii copii (aprop. de varsta) ar fi interesati de planete, dinozauri, animale, etc...
Teo baga doar 'papusheala' la greu...si povesti cu printese...
Adica, oare ar tb sa-mi 'stimulez' copchilu mai mult?...si-n alte directii?
Intelesu-m-ati???


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

In alta ordine de idei...
Vineri il serbam (cu intarziere...) pe omu' acasa cu niste prieteni...adica vreo 6 perechi cu 6 copchii
Asa ca-mi fac lista de cump....nu-i ceva pretentios dar tot tb luate una-alta...
Am comandat si-un tortuletz...si impreuna cu Teo ma ocup de 'atmosfera' si 'aranjamente'...iar omu' de mancare si beutura...Asa au stabilit 'astrele'


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita petrece fgrumoasa si distractie placuta la munte
Delia e interesata de jocuri pe calculator pentru copii,sa citeasca poezii,face carti cu activitati,se joaca pe laptopul care i l-am cumparat,face puzzl-uri cu piese mai mari cam atat ma mai intreaba de dinozauri,de ce sunt femeile insarcinate si pe unde ies copiila astea nu stiu ce sa raspund.

Mergi la inceput